DarmoweGry na iOSiOS

Quetzalcoatl – 180 zagadek z piekła rodem

Apka o wyjątkowo dziwnej do wypisania i wymówienia nazwie Quetzalcoatl to dzieło studia 1 Button. Jest to gra logiczna, w której przychodzi nam pokonać 180 leveli naszpikowanych mózgowymi pułapkami. Jesteście gotowi na wielogodzinne ślęczenie w minimalistycznej łamigłówce? Jeśli tak, to zdecydowanie coś dla Was 😉

ewge

Quetzalcoatl składa się z 12 światów. W każdym ze światów mamy do pokonania 15 poziomów. Autorzy zadbali o podział na różne stopnie trudności: easy, normal, ultimate i hard. Skoro easy przysparza sporych problemów, to strach pomyśleć co będzie, kiedy uda nam się dojść do harda!

Jaki jest cel gracza? Takie przestawianie wężyków z kolorowymi kulkami, by wszystkie barwy znalazły się w prawidłowych miejscach. Początkowo plansze są spore i ,,robaczki” składają się z małej ilości elementów – ułatwia to poruszanie się. Z czasem robi się tak ciasno, że jeden błąd powoduje zawalenie planszy.

ewve

Warto wiedzieć, że wężyk może być przeciągany jedynie od strony głowy. Czasem zdarza się, że posiada je dwie – na obu końcach. Jest to dla nas informacja, że obie części są ruchome i możliwe do przesunięcia. Jeśli jednak na jednym końcu zobaczymy czarną plamę, nasze ruchy zdecydowanie się zawężą.

wvvw

W tę grę trzeba zagrać, by ją pokochać, bądź znienawidzić. Zasady są proste, lecz skomplikowane do wytłumaczenia, więc najlepiej będzie jak sami dokonacie łakomych testów 😉 Ja ze swojej strony serdecznie polecam.

icon
Quetzalcoatl1Button SARLGames8,99 złDownload

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Grywalność kibelkowa

Fajne!

Fajna gra logiczna, która praktycznie nigdy się nie kończy. Skomplikowana, lecz dopasowana do różnych stopni zaawansowania zawodnika.

Tagi

Podobne

Close