AndroidDarmoweGry na Androida

Policja 3D – parkowanie radiowozem

Do radiowozu mamy szansę zajrzeć w dwóch przypadkach: kiedy jesteśmy policjantami, bądź kiedy zostajemy … zatrzymani. Stwierdziłam, że pewnie spora część naszych Czytelników miałaby ochotę przejechać się policyjnym autem. Jeżeli dołożymy do tego pewne zadania, będziemy czuć się jak prawdziwe gliny. Policja 3D to symulator parkowania radiowozem.

Taką oto bryczkę będziecie mieć okazję prowadzić w grze. Sterowanie odbywa się przede wszystkim za pomocą dwóch klawiszy – gazu, oraz hamulca. Z lewej strony do naszej dyspozycji oddano kierownicę ze wspomaganiem, a z prawej strony dodatkowo skrzynię biegów, dzięki czemu nauczymy się parkować również tyłem.

Policjant zasiadający za kierownicą radiowozu powinien charakteryzować się świetnym wyczuciem. W aplikacji będziecie mieć szansę na wykazanie się swoimi umiejętnościami. Jeżdżenie po bardzo wąskich alejkach w mieście i parkowanie w każdej możliwej pozycji jest trudne. Wystarczy jedno otarcie o mur, bądź pachołek, a level musicie rozpoczynać od nowa.

Do przejścia jest bardzo dużo etapów. Możecie wybrać jeden z czterech pojazdów, którym będziecie pokonywać trasy. Dodatkowo w każdym zadaniu jesteście ograniczeni czasem – jeżeli nie uda Wam się dojechać na miejsce w ciągu na przykład 120 sekund, musicie zacząć wszystko od nowa.

Wszystkie przyciski, z jakich korzystamy na planszy charakteryzują się wyjątkową delikatnością na nasze reakcje. Wystarczy lekko przekręcić kierownicę, a radiowóz natychmiastowo skręca w odpowiednią stronę.

Jeżeli chodzi o moje odczucia odnośnie całej produkcji, uważam, że jak na darmową grę, symulator parkowania radiowozem wypadł całkiem nieźle.

Pobierz Policja 3D za darmo w Google Play.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Warto!

Zasiądź za kierownicą radiowozu i dojedź w miejsce, które wskazuje strzałka. Zaparkuj w taki sposób, aby na koniec etapu uzyskać trzy gwiazdki!

Tagi

Podobne

Close