iOS

Pocket Swimmers – bo rybka lubi pływać

Co powiecie na gierkę, w której będziecie musieli skupić swoje emocje i starać się nie wybuchnąć podczas trwania levelu? Dzisiejsza propozycja (być może kompatybilna z pogodą za oknem), będzie od Was wymagała trzymania nerwów na wodzy, ze względu na dość specyficzne sterowanie. Pocket Swimmers to gra dla wytrwałych 🙂

Zacznijmy od tego, że na początku gry wybieramy sobie rybkę, którą będziemy się poruszać. Przesuwając palcem po ekranie, kusi nas na zdecydowanie się na delfinka, piranię, albo rekina, jednak jak klikniemy sobie na ikonkę z podwodnym stworkiem, okazuje się, że musimy ją kupić. Odechciewa nam się więc od razu wybieranie spośród takich rarytasów… Bierzemy to, co jest darmowe.

W końcu znajdujemy się w wodzie i nasz ,,pęd” przez wodę się rozpoczyna. Sterowanie odbywa się z pomocą dotykania ekranu. Od razu nadmienię, iż można dostać szewskiej pasji podczas prób celowania w obręcze, dzięki którym otrzymujemy dodatkowe punkty.

W Pocket Swimmers walutą są złote romby, za które możemy kupić inne ryby, lub ulepszenia do nich. Zbieramy je pod wodą, podczas zmagania się z dramatycznym sterowaniem.

Etap kończymy po dopłynięciu (a raczej doczołganiu się) do muszelki. Jak widzicie na obrazku wyżej, grafika nie jest powalająca. Wręcz przerażająca. Do dyspozycji graczy oddano ponad 50 leveli, w których mogą skutecznie sprawdzać swoją wytrzymałość nerwową.

Pobierz Pocket Swimmers za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 3/10.

Tagi

Podobne

Close