Home » Android » Plants vs. Zombies: Heroes – nowa odsłona znanej przygodówki

Plants vs. Zombies: Heroes – nowa odsłona znanej przygodówki

Plants vs. Zombies: Heroes już od pierwszej chwili prezentuje się bardzo przyjemnie. W przeciwieństwie to poprzednich części, w opcji Heroes, mamy do czynienia z pionową orientacją ekranu. Nie zmienia się jednak podstawowy zamysł – rośliny walczą z zombiakami. Biorąc pod uwagę fakt, że seria gier zdobyła ogromną popularność, tej części również wróżymy jak najlepiej 😉

plants-vs-zombies-heroes-aplikacje-android-w-google-play

W produkcji mamy do czynienia z wyjątkowo zmutowanymi odmianami umarlaków. Tym razem toczymy walkę w trochę odmienny sposób – twórcy zaopatrzyli nas w bohaterów usytuowanych na kartach i ikonki, dzięki którym jesteśmy w stanie przewidzieć siłę przeciwnika i dopasować tym samym swój atak.

Istnieje podział na punkty życia i ataku/obrony. Słoneczka będące swego rodzaju walutą, pozostały i okazują się być nagrodą za wygraną bitwę. Systematycznie, wraz z rozwojem naszych umiejętności, zwiększa się ilość bohaterów możliwych do wystawienia w grze z ,,pionkami”, czy samym bossem.

qd

Za wygraną otrzymujemy pakiety kart z roślinami, które dowolnie dodajemy lub usuwamy ze swojego zespołu plantsów walczących z zombiakami.

Grafika w aplikacji jest bardzo przyjemna – nie różni się szczególnie od poprzednich części, może poza tym, że jest bardziej… bajkowa. Postaci są dokładniejsze i bardziej kolorowe.

Jeżeli jeszcze nie testowaliście opisywanej gry, nadróbcie zaległości natychmiast 🙂 Warto!

Pobierz w AppStore bądź w Google Play.

Plants vs. Zombies: Heroes już od pierwszej chwili prezentuje się bardzo przyjemnie. W przeciwieństwie to poprzednich części, w opcji Heroes, mamy do czynienia z pionową orientacją ekranu. Nie zmienia się jednak podstawowy zamysł – rośliny walczą z zombiakami. Biorąc pod uwagę fakt, że seria gier zdobyła ogromną popularność, tej części również wróżymy jak najlepiej 😉 …

Pomysł
Wykonanie
Grywalność

Super

Podsumowanie: Czy kogoś trzeba namawiać do testowania nowej odsłony Plants vs. Zombies? Chyba nie. Produkcja broni się fenomenalnie.

Ocena Użytkowników: Oceń jak pierwszy!
95

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*