AndroidDarmoweGry na Androida

Pizza Rider – pobaw się w dostawcę pizzy

Dostawca pizzy nie ma łatwego życia – nie dość, że wszędzie musi być na czas, to jeszcze musi dbać o to, co wozi. Jeśli nie wierzycie mi na słowo – sprawdźcie się w grze o nazwie Pizza Rider, którą opiszemy dla Was w tym wpisie.

Tak jak wspomniałem we wstępie, w Pizza Rider wcielamy się w postać dostawy pizzy. Nasze zadanie polega na jeżdżeniu samochodem po pagórkowatych terenach w taki sposób, by znajdujące się na dachu jedzenie nie spadło na ziemię. Sprawa prosta nie jest, bowiem plansze przygotowane w grze naprawdę przypominają panoramę Tatr.

By zdobywanie kolejnych metrów nie było zbyt trudne, autorzy gry postanowili wyposażyć pizzę w linię życia. Dzięki niej jedna skucha nie oznacza od razu końca wirtualnej przygody. Uważam, że jest to bardzo dobre wyjście. Szczególnie docenia się je na samym początku, kiedy ciężko jest bez wpadki zaliczyć nawet i głupie sto metrów.

W trakcie gry w Pizza Rider zdobywamy monety. Te wymieniać możemy na różnego rodzaju dodatki do gry. Dodatki – jak pewnie się domyślacie – występują w postaci głównych bohaterów apki.

Oprawa audiowizualna opisywanej produkcji przypadła mi do gustu. Plansze są barwne i cieszą oko, a muzyczka towarzysząca rozgrywce stoi na całkiem niezłym poziomie.

Pizza Rider do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Close