DarmoweGry na iOSiOS

Pixel Hunter – pikselowy zawrót głowy

Nie ukrywam, że lubię retro gierki, w których czuję się jak za starych dobrych czasów, kiedy to gra na komputerze, czy telewizorze była prawdziwym rarytasem. W tym wpisie przedstawię Wam Pixel Hunter – pikselową aplikację od Lemondo, w której zajmiemy się polowaniem.

Główny bohater gry został okradziony z broni przez przeróżne zwierzęta. Jedynym sposobem na przywrócenie jego własności, jest wybranie się na polowanie i odebranie skradzionych przedmiotów.

Jak widzicie, sterowanie w grze odbywa się za pomocą klawiszy umieszczonym na ekranie. Strzałkami poruszamy się w prawo, bądź w lewo, a literkami skaczemy, oraz strzelamy.

Naszymi przeciwnikami będą zwierzęta. Być może wyglądają niewinnie, lecz możecie mi uwierzyć, że potrafią zrobić krzywdę. Kociak w pomarańczowych barwach jest szybki jak błyskawica i pożera naszego bohatera w mgnieniu oka, jeżeli tylko znajdzie się w zasięgu jego wzroku. Zajączek natomiast posiada broń – jedno trafienie i leżymy.

Na szczęście w każdym levelu dysponujemy 3 życiami. Dzięki temu mamy szansę na naprawienie swoich błędów. Co więcej – zapis gry sprawia, że możemy kontynuować zabawę od wskazanego momentu.

Fanty, jakie nas interesują, zjawiają się na planszy w chwili, gdy uda nam się zabić zwierzaka. Często będziecie spotykać się z częściami garderoby, kawałkami mięsa, bądź broniami.

Do wyboru jest 5 światów: las, góry, lodowiec, wulkan, oraz plaża. W każdym z nich zwierzęta będą dopasowane do otoczenia, a co za tym idzie – zupełnie inne, niż w poprzedniej scenerii. Warto przygotować się na to, że zabawa wciąga na maksa. Jej pikselowe wykończenie jest rewelacyjne – wszystko jest dopracowane i ładne. Dźwiękowo oczywiście również się nie zawiodłam – polecam wszystkim!

icon
Pixel HunterLemondo Games LLCGamesBezpłatneDownload

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Możliwości

Polecamy!

Fantastyczna pikselowa produkcja, w której wybieramy się na polowanie na dzikie zwierzęta, które ukradły głównemu bohaterowi zapas broni. Jedynym sposobem na odebranie przedmiotów, jest konfrontacja.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close