DarmoweGry na iOSiOS

Pirates of Everseas – stwórz wioskę dla piratów

Piraci dopłynęli do wyspy. Twoim zadaniem będzie znalezienie dla nich dogodnego miejsca do życia. W tym celu będziesz musiał budować domy, miejsca pracy, oraz statki, dzięki którym będą mogli wybierać się na morskie wyprawy po łupy z innych statków. Jeżeli opracujesz odpowiednią taktykę, Twoje imperium będzie niezagrożone.

Pirates of Everseas znajdziesz wiele budowli, dzięki którym Twoje zasoby statków będą ciągle mogły się powiększać. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć obronę wyspy w postaci wielkich wodnych wehikułów. Jeżeli przepadasz za grami strategicznymi, produkcja studia Glu Games będzie świetnym sposobem na zapełnienie pustki w Twoim iPhonie.

Aby w prawidłowy sposób dbać o swoich przyjaciół, musisz budować im domy. Poza miejscami odpoczynku, należy zbudować jak największą ilość budynków gospodarczych. W części z nich gromadzone będzie jedzenie z pobliskich farm, w innych natomiast robotnicy będą tworzyć broń.

Na brzegach wyspy warto stworzyć dok, w którym tworzone będą statki. Zależnie od poziomu materiałów, jakie uda Ci się zdobyć w grze, będziesz mógł budować większe, lub mniejsze statki. Do ich stworzenia niezbędne jest drewno, oraz złote monety. Co kilka minut, budynki dają dochód, który następnie można przeznaczyć na kolejne konstrukcje.

Kiedy zbudujesz wszystko, co chcesz, możesz zadbać o estetykę. Stawianie pomników i dekorowanie uliczek kwiatkami jest bardzo przydatne podczas zbierania kolejnych punktów w drodze do następnego levelu.

W lewym górnym rogu znajdziesz questy, po spełnieniu których otrzymasz sowite wynagrodzenie. Zadania zwykle polegają na zbudowaniu określonego budynku, rozegrania bitwy morskiej, zwyciężenia w niej, bądź zebraniu danej ilości surowca.

Jeżeli lubisz gry strategiczne, możesz z powodzeniem polegać na grze od Glu Games. Nie jestem zbyt wielką fanką tej kategorii produkcji, lecz mogę stwierdzić, że możliwości gracza są na wysokim poziomie, a grafika umila długotrwałe patrzenie w ekran. Polecam.

icon
Pirates of EverseasMOONMANA SP Z O OGamesBezpłatneDownload

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Fajne!

Stwórz imperium dla zorganizowanej grupy piratów. Buduj, zbieraj łupy i walcz z innymi piratami.

Tagi

Podobne

Close