AndroidDarmoweGry na Androida

PICS QUIZ – obrazkowa zgadywanka

Macie ochotę zagrać w coś, co nie będzie wymagało od Was niczego więcej, niż szybkiego myślenia? Jeżeli tak, być może dobrym rozwiązaniem będzie dla Was pobranie na smartfona prostej obrazkowej łamigłówki o nazwie PICS QUIZ, która mimo swojej prostoty potrafi wciągnąć na całkiem sporo czasu.

obraz1

Zasady zabawy w PICS QUIZ są proste do bólu. Na ekranie wyświetlają nam się przeróżne obrazki, a my musimy odgadnąć trzy słowa dotyczące danej ilustracji. Jeżeli myślicie, że w aplikacji znajdziecie znane Wam już wcześniej zdjęcia, to grubo się mylicie. Na pewno parę z nich widzieliście, ale większością będziecie zaskoczeni.

Do przejścia jest w opisywanym tytule ponad 400 poziomów. Nie muszę chyba pisać, jak spora jest to liczba i jak wiele czasu potrzeba, by ukończyć je wszystkie. Warto jednak wspomnieć, że nawet po skończeniu przygody z trybem Single Player możemy bawić się dalej. Tym razem jednak w rozgrywce wieloosobowej. Tutaj chodzi głównie o odgadnięcie większej ilości słów od znajomego w ciągu 80 sekund.

obraz2

PICS QUIZ nie jest grą, od której wymaga się ładnej oprawy graficznej. Niemniej jednak, apka z tego wpisu wygląda całkiem przyzwoicie. Menu czy już ekran rozgrywki wyglądają schludnie, przejrzyście i kolorowo. Sama gra jest natomiast do pobrania za darmo. Niestety, tylko w angielskiej wersji językowej.

PICS QUIZ do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Close