Aplikacje na iOSDarmoweiOS

Pica Pica – stwórz przewodnik po swojej okolicy

Pica Pica to program, który umożliwi Wam odkrywanie najlepszych i najpiękniejszych miejsc na całym świecie. Cała zabawa polega na tym, aby zaznaczać na mapie miejsca, które przypadły Wam do gustu – knajpy, sklepy, parki, muzea – wszystko, co kochacie i do czego wracacie.

Subskrybujecie innych użytkowników w mieście, kraju lub na świecie. Dzięki temu będziecie mieć okazję na odkrycie miejsc, które dla innych są wyjątkowe i warte uwagi. Dzielcie się swoimi ,,pikami” z całym światem!

dvdev

Macie swoje ukochane knajpy w mieście? Może znacie miejsca, które są mało znane, a są warte tego, aby były pokazane większej ilości oglądających? Zachęcajcie ludzi do odwiedzania Waszej okolicy – cykajcie zdjęcia, wstawiajcie opis i zaznaczajcie na mapie. Podróżni korzystający z Pica Pica nie omieszkają zatrzymać się na chwilę w wyjątkowych miejscach.

Pica Pica to również świetna szansa dla Was! Poznajcie Londyn od strony, jakiej nie znają zwykli podróżni. Korzystajcie z pinezek umieszczonych przez mieszkańców i zwiedzajcie takie miejsca, które są nietuzinkowe.

wegewg

Będąc w nowym mieście, włączcie opisywaną aplikację. Wskaże ona zaznaczone przez wybranych użytkowników miejsca, do których ich zdaniem warto się udać. Chyba lepiej polegać na zdaniu osób, które są tubylcami, prawda? 😉 Z pewnością poznacie masę ciekawych zakątków świata, swojego miasta, a może nawet własnej okolicy, o których do tej pory nie mieliście pojęcia?

aevadv

Bardzo ciekawa i kreatywna aplikacja, która łączy ludzi i miejsca. Sprawdźcie sami, jakie są jej możliwości. Ja jestem zachwycona i z pewnością będę zwiększać ilość pinezek w swoim mieście, aby inni mogli zobaczyć w jak cudownej okolicy mieszkam!

Item not available.

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Możliwości

Super!

Pica Pica to aplikacja, która ma przed sobą wielką przyszłość. Dołączcie do grona osób, które chcą podzielić się z innymi swoimi ulubionymi miejscówkami.

Tagi

Podobne

Close