AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

Pastry Paradise – Gameloft znowu uraczył nas ,,match 3″

Jeżeli nie macie jeszcze dość ,,match trójek”, to możecie skorzystać z oferty studia Gameloft i pobrać za friko grę Pastry Paradise. Tytuł traktuje o kucharce, która wspina się drabinie kariery, rywalizując po drodze z innymi kucharzami. To, co wyróżnia grę na tle innych, to przede wszystkim możliwość przestawiania bloczków po skosie. Wydaje się banalne, lecz często umyka w ferworze walki o punkty.

ss

Tutorial w aplikacji jest dość długi i monotonny. Swoją drogą powinna być jakaś opcja, w której człowiek może wyłączyć te wszystkie ,,nauczajki”. Tak, czy inaczej – należy przebrnąć przez cały proces nauki.

Naszymi obiektami są różnorodne słodkości. Oczywiście by uzyskać jakiekolwiek punkty, musimy zbijać je w co najmniej potrójnych zestawieniach. Jak już wspomniałam, istnieje możliwość skośnego miksowania, co jest nowością w kategorii ,,match 3″.

sss

Jeżeli chodzi o same power-upy, to nie różnią się one kompletnie od tych, które już dobrze znamy. Znajdziemy w grze kierunkowe strzałki, kule niszczące wszystkie klocki w takim samym kolorze, oraz bomby.

Do pokonania jest wiele poziomów, które co jakiś czas przerywane są pojedynkami z innymi kucharzami. Zabawa polega na tym, by ,,zawalić” plansze w większości swoim kolorem. Rywalizacja polega głównie na zamazywaniu tego, co nasz przeciwnik ,,zmalował”.

ssss

Jeżeli chodzi o oprawę audiowizualną produkcji, to jest ona oczywiście na wysokim poziomie. Gameloft raczej nie robi większych błędów w tej dziedzinie, więc to nic dziwnego. Ścieżka dźwiękowa jest przyjemna. Gra nie prezentuje sobą nic innego, czego byśmy już nie znali z innych ,,match 3″. Jeśli nie macie jeszcze dość – pobierajcie, a przynajmniej przetestujcie.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

Review Overview

Wykonanie
Pomysł
Grywalność

Super!

Kolejna match 3, która nic szczególnego nie wnosi do kategorii. Jeżeli nie macie dość, dajcie szansę produkcji Gameloftu.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close