DarmoweGry na iOSiOS

Papa Pear Saga – zabawa na naprawdę dłuuugie godziny!

Kojarzycie studio King odpowiedzialne za takie produkcje, jak facebookowe Pet Rescue czy Candy Crush? Jeżeli tak, na pewno ucieszy Was fakt, iż wspomniana grupa ma w swojej ofercie jeszcze jedną naprawdę godną uwagi polecenia grę. To Papa Pear Saga, o której napiszemy Wam więcej właśnie w tym wpisie.

W grze Papa Pear Saga główny bohater jest kulą w kasku. Nasze zadanie to wystrzeliwać go ze specjalnej wyrzutni i niszczyć owoce i inne kuleczki znajdujące się na planszy. Dodatkowo, większe owoce, takie jak na przykład jabłka, musimy umieszczać w specjalnym garnuszku. To znaczy, nie musimy, ale bez tego raczej ciężko o ukończenie konkretnego poziomu.

Do przejścia mamy w produkcji ponad 100 poziomów. Nikogo to raczej nie powinno dziwić. Studio King znane jest z tego, że jak już coś wyda – nie opuszcza swojego mobilnego dziecka, a na bieżąco go aktualizuje. Uważam więc, że warto zainteresować Papa Pear Saga chociażby ze względu na ciągłe wsparcie, którego brak w naprawdę ogromnej ilości gier.

Zasady zabawy są proste, a oprawa wizualna niezwykle barwna i ciesząca oko. Niestety, jedynym problemem są tutaj mikropłatności. Kiedy już skończą nam się życia, musimy odczekać odpowiednią ilość czasu bądź też je dokupić. Ostatecznie zostaje nam jeszcze pomoc znajomym, ale przecież nikt nie lubi, gdy na Facebooku dostaje powiadomienia wysyłane przez gry 😉

Papa Pear Saga do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

Tagi

Podobne

Close