Aplikacje na iOSDarmoweiOS

Okazje do picia – zobacz ile jest powodów do świętowania!

No cóż … jak sama nazwa wskazuje, Okazje do picia jest narzędziem, dzięki któremu dowiesz się z jakiego powodu warto w aktualnym dniu się napić. By było weselej – nie znajdziesz tu jednej okazji – do każdego dnia przyporządkowana jest cała lista, więc z pewnością wystarczy na całonocną zabawę.

Autorzy wpadli na prosty i genialny pomysł – jestem pełna podziwu. Od dziś już nikt nie będzie musiał przechylać kieliszka za ,,pierwszy poniedziałek tygodnia”, czy inne wymyślone sytuacje. Wszystkie wydarzenia zawarte w mobilnym kalendarzyku mają miejsce naprawdę.

ap

Narzędzie ma wygląd tablicy korkowej. Za każdym razem, gdy chcemy się napić, wystarczy po prostu uruchomić ikonkę aplikacji. Jeżeli jedna okazja to za mało, w każdej chwili możemy skorzystać z przycisku ,,inna okazja” i na hejnał wypić kolejny kieliszek (co by nie poszło na marne).

Wśród dzisiejszych (tj.  lipca 2014) warto wyróżnić: imieniny Leopolda, Międzynarodowy Dzień Koleżeństwa, imieniny Ursusa, Święto Tronu w Monako, 1252 lata temy Kalif Al-Mansur założył Bagdad, 151 urodziny Henrego Forda, amerykańskiego przemysłowca, założyciela Ford Motor Company itp. Z tego co zdążyłam zauważyć, ilość okazji wystarcza na doprowadzenie się do stanu porządnej nietrzeźwości.

Autorem produkcji jest Michał Opach – chłopak ma bogatą wyobraźnię, a z jego dzieła korzystają już całe rzesze miłośników wszelkich trunków. Nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić Was do … ekhm …. przetestowania możliwości aplikacji na wszelkie możliwe sposoby. Polecam!

Item not available.

Review Overview

Pomysł
Wygląd
Przydatność

Polecamy!

Nikt się chyba nie spodziewał, że na tak genialny pomysł wpadnie ktoś inny, niż nasz rodak, prawda? 😉

Tagi

Podobne

Close