AndroidDarmoweGry na Androida

Ninja Hero Cats – głodne koty w akcji

Głodny człowiek dla jedzenia jest w stanie zrobić wszystko. A kot? Z jego przypadku jest jeszcze gorzej. Nie wierzycie? Przekonacie się sami, grając w produkcję mobilną o nazwie Ninja Hero Cats.

Głównymi bohaterami aplikacji Ninja Hero Cats są koty, które postanowiły przygotować sobie na kolację przepyszną rybę. Pech chciał, że głodna była również ośmiornica. Ta za pomocą specjalnego teleportu dostała się do świata czworonogów i zabrała ich posiłek. Teraz wspomniane „sierściuchy” chcą zemścić się na swoim przeciwniku – w tym celu wchodzą do portalu i robią demolkę w nieznanym im do tej pory świecie.

Rozgrywka w Ninja Hero Cats polega na kierowaniu grupą kotów, o której była mowa wyżej, i niszczeniu wszystkiego, co stanie im na drodze po rybkę. Grę bez dwóch zdań można nazwać hack and slashem, gdzie bez przerwy chodzi się w różnym kierunku i bez większego zastanowienia leje każde ruszające się stworzonko.

Autorzy apki przygotowali całe mnóstwo dodatków. Z racji tego, że gra jest darmowa, niektóre wirtualne ulepszenia można nabyć tylko i wyłącznie dzięki prawdziwym pieniądzom. Nikogo dziwić to nie powinno. Warto jednak zaznaczyć, iż nie każdy zakup power-upów jest kosztowny. A samych dodatków jest naprawdę cała masa.

Ninja Hero Cats dostępna jest na urządzenia z Androidem. Jeżeli lubicie nieustanne uderzenie w ekran dotykowy, w celu pokonania kilku wirtualnych rywali – jest to gra dla Was!

Ninja Hero Cats do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

 

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close