DarmoweGry na iOSiOS

Mystery Crimes – robota dla detektywa

Marzyliście kiedyś o karierze detektywa? Oto właśnie w tym momencie macie szansę na wcielenie się w jego postać. Waszym zadaniem będzie rozwikłanie poszczególnych zagadek kryminalnych. W swojej karierze z pewnością spotkacie się z zabójcami. Będziecie musieli przeglądać taśmy z nagraniami, rozmawiać ze światkami, oraz przyglądać się dokładnie przedmiotom, jakie znajdują się na miejscu zbrodni. W tym wszystkim pomoże Wam sprytne oko i szybka reakcja. Polecam Mystery Crimes.

Wybieramy postać, jaką będziemy się poruszać w grze. Do dyspozycji jest kobieta i mężczyzna. Mamy odpowiedni zasób sił, który odnawia się co pewien czas. Nie możemy pracować cały czas, gdyż nasz organizm nie jest do tego przystosowany. Przeglądamy miejsca zbrodni i za znalezione przedmioty uzyskujemy odpowiednie premie punktowe. Im szybciej, tym lepiej. Jeżeli nie skorzystamy z możliwej podpowiedzi, uzyskamy bonus. Pod koniec takiej ,,poszukiwajki”, zostajemy podliczeni i uzyskujemy (bądź nie) niebieską gwiazdę. Wspomniane gwiazdki są o tyle istotne, iż dzięki nim możemy sprawdzać poszczególne dowody, jakie znaleźliśmy na miejscu zbrodni. Bez nich niestety nic nie zdziałamy.

Jeżeli okaże się, że nie mamy ani jednej świecącej figury, musimy w jakiś sposób na nią zapracować – wybieramy się w poszukiwania zagubionych przedmiotów. Nie myślcie, że będziecie tak omijać system bez przerwy. Każdorazowe przeszukiwanie kosztuje Was 30 punktów energii, która nie tak szybko się regeneruje. Jeżeli lubicie tego typu gry – polecam.

Pobierz Mystery Crimes za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Tagi

Podobne

Close