AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

Mr. Square – prosta, logiczna i fantastyczna!

Ten wpis będzie poświęcony grze o nazwie Mr. Square. Nowość, która pojawiła się w AppStore i Google Play zachwyca prostotą. Wcielając się bowiem w rolę kwadratowego bohatera, zapełniamy planszę bloczkami, nie pozostawiając ani jednego pola wolnego.

kdl

Jak widać, plansze do gry różnią się od siebie ilością wolnych miejsc. Czasem mamy do czynienia z pozornie prostym poziomem z wielkimi ,,okienkami”, a po kilku próbach okazuje się, że jest dużo trudniejszy od naszpikowanego fantami etapu.

W produkcji poruszamy się postacią przy pomocy gestów. Rozpędzony klocek pędzi w wyznaczoną stronę do momentu napotkania przeszkody, pozostawiając za sobą odpowiednie kolorystycznie bloczki. Jeżeli popełnimy błąd i w którymś miejscu zostawimy wolne pole bez możliwości powrotu, kończymy zabawę i musimy rozpocząć etap od nowa.

qef

Istnieje możliwość wykorzystania podpowiedzi. Jedną dostajemy za friko, za inne musimy zapłacić. Wykupienie 3 podpowiedzi to koszt 1 dolara. Moim zdanie nie ma sensu bawić się w kupowanie podpowiadajek w logicznej produkcji – w końcu trzeba pomyśleć! 🙂

Z czasem, wraz z zarabianiem złotych pieniążków za przechodzenie kolejnych leveli, odblokowujemy następne postaci, dzięki czemu gra staje się wyjątkowo wciągająca i godna polecenia 😉

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Grywalność

Polecamy!

Prosta, a jakże ciekawa gra logiczna, która oferuje wiele leveli skomplikowanego łamania głów 😉

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close