AndroidDarmoweGry na Androida

Mountain Climb Race 2 – druga część popularnej podróbki

Kilka dni temu trafiła do Google Play druga odsłona gry Mountain Climb Race, która jest jedną z bardziej znanych podróbek aplikacji Hill Climb Racing. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zagrać we wspomnianą przez nas na samym początku grę – przekonajcie się, co takiego ona oferuje, zapoznając się z tym wpisem.

W Mountain Climb Race 2 dostajemy do dyspozycji pojazd, a naszym zadaniem jest przejechać nim jak najdłuższy dystans. Autorzy opisywanej w tym wpisie produkcji przygotowali dla nas kilka rodzajów maszyn, dzięki czemu niektórzy z Was będą mogli zasiąść za kierownicą sportowego kabrioletu, natomiast inni otrzymają szansę na sprawdzenie się w roli osoby odpowiedzialnej za kierowanie… wojskowym czołgiem. W sumie gra oferuje 6 pojazdów.

Autorzy Mountain Climb Race 2 przygotowali cztery trasy umiejscowione w różnych miejscach wirtualnego świata. Mimo że gry, w których chodzi o bicie rekordów są zazwyczaj dość monotonne – tutaj raczej na nudę narzekać nie będziecie. A już na pewno nie przez pierwszych kilkanaście minut.

Dla tych, którzy nudzą się bardzo szybko, dostępny jest w Mountain Climb Race 2 system osiągnięć, pozwalający nam na wykonywanie przeróżnych zadań – od tych polegających na przejechaniu jak najdłuższego dystansu do tych nieco bardziej skomplikowanych.

Grafika Mountain Climb Race 2 w porównaniu z pierwszą częścią niemal w ogóle nie uległa zmianie. Jeżeli więc nie narzekaliście na „jedynkę”, również i dwójka powinna Wam przypaść do gustu.

Mountain Climb Race 2 do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close