Gry na iOSGry na Windows PhoneiOSPłatneWindows Phone

MonsterUp Adventures – gdyby kózka nie skakała… dobrej zabawy by nie miała!

MonsterUp Adventures to produkcja autorstwa Marios Karagiannis. Nie wiem jak zapatrujecie się na kolorowe skikajki, ale mnie zawsze poprawiają humor. W przypadku gry z tego wpisu jest tym przyjemniej, że jest podział na poziomy i istnieje możliwość kupowania nowych bohaterów i super mocy.

www

W MonsterUp Adventures wcielamy się w rolę jednego ze stworków. Miałam problem z określeniem jego rodzaju, więc posłużę się bezpieczną nazwą 🙂 Ów stworek uwielbia skakać i bez przerwy zachęca nas do podjęcia zabawy. Poruszając urządzeniem w prawo, bądź w lewo, postać przemieszcza się po platformach.

Podczas zabawy przychodzi nam zbierać niebieskie i czerwone diamenty. Te pierwsze są bardzo popularne, drugie natomiast dość rzadkie, ale cenne. Poza kamieniami spotykamy losy, dzięki którym możemy brać udział w loterii i wygrać jakiś fajny bonus.

www

Za zebrane diamenty kupujemy nowych bohaterów. Każdy (poza posiadanym przez nas osobnikiem) posiada wyjątkowe umiejętności – spowolnienie, przyciąganie diamentów, szybkość – to tylko kilka z wielu. Ceny zaczynają się od kilku setek, jednak można sobie pozwolić na zakup już po kilkudziesięciu minutach gry.

Jedna rzecz dość porządnie wkurzała mnie w trakcie gry – były to reklamy, a raczej bannery w dolnej części ekranu. Zasłaniały przestrzeń na tyle, że nie byłam w stanie stwierdzić, czy opadnięcie spowoduje skok na platformę, czy koniec zabawy.

Jeżeli chodzi o wyratowanie się od śmierci, to istnieją dwa sposoby – 10 niebieskich diamentów, bądź jeden czerwony. Jeśli jesteśmy w ich posiadaniu, automatycznie zostaniemy ,,ożywieni”.

ww

Kiedy tag grałam i grałam (z 10 dobrych minut), miałam wrażenie, że poziom nigdy nie dobiegnie końca. Okazało się jednak że nadeszły dobre czasy i awansowałam. Kolejne levele naszpikowane były kolcami i innymi przeszkadzajkami, które mają urozmaicić zabawę.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Windows Marketplace.

Item not available.

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Grywalność kibelkowa

Super!

Zabawna skikajka warta swojej ceny. Na narzekanie zasługują jedynie bannery reklamowe.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close