DarmoweGry na iOSiOS

Monster Pet Shop – hoduj, opiekuj się i sprzedawaj

Moim ulubionym sklepem od dzieciństwa, jest sklep zoologiczny. Nic dziwnego – można tam znaleźć słodkie zwierzaki, które patrzą przez szybkę i mówią ,,weź mnie do swojego domku!”. W Monster Pet Shop będziecie mieć szansę za stworzenie swojego własnego sklepu zoologicznego, hodowanie małych stworków i sprzedawanie ich klientom, którzy marzą o zakupie takiego maleństwa.

Produkcja studia Beeline Interactive, to świetny pomysł na zajęcie dziecka i nauczenie go, że zwierzak to nie zabawka. W grze będziecie musieli troszczyć się o maluchy, karmić je, myć ich akwaria, oraz sprawiać, żeby ich poczucie radości było bardzo wysokie. Dopiero tak zadbany stworek może trafić do nowego domu.

Każdy maluch potrzebuje odpowiednich warunków. Dlatego właśnie Wasz sklep jest pełen zarówno akwariów, terrariów, jak i odkrytych miejsc, w których zwierzaki mogą się rozwijać. Co pewien czas do Waszego sklepu przychodzą klienci. Często zdarza się tak, że nie macie dla nich zwierzaka, ponieważ akurat to, o które prosi klient, jest jeszcze za małe, aby móc je przekazać nowemu właścicielowi.

W takich sytuacjach bierzecie od klienta numer telefonu i obiecujecie, że jeżeli tylko stworek osiągnie swą dojrzałość, zadzwonicie i poprosicie o wizytę. Wtedy w ciągu kilku minut klient zjawia się i oferuje Wam odpowiednie wynagrodzenie. Możecie się zgodzić, bądź odmówić. Decyzja należy do Was.

Poza obsługą gości, musicie zadbać o mieszkańców sklepu. Maluchom nie może niczego zabraknąć. Zaglądacie więc po kolei do każdego stworka i spełniacie jego pilne potrzeby. Najczęściej chodzi o sprzątnięcie miejsca, w którym przebywa, karmienie różnymi smakołykami, oraz zabawę. Potworki uwielbiają kiedy mizia się je palcem po ciałku. Obsypują wtedy nas serduszkami i zwykle podwyższają swój level.

W momencie, w którym wysprzedacie danego zwierzaka, musicie zadbać o to, aby na tym miejscu pojawił się nowy. Najpierw kupujecie jajko, o które dbacie. Po pewnym czasie wykluje się z niego nowy bobas, który będzie mógł trafić do sklepu.

icon
Monster Pet ShopBeeline Interactive, Inc.GamesBezpłatneDownload

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Możliwości

Fajne!

Prowadzisz sklep zoologiczny. Postaraj się, aby zarówno mieszkańcy sklepu, jak i goście odwiedzający stoisko byli zadowoleni.

Tagi

Podobne

Close