DarmoweGry na Windows PhoneWindows Phone

Monster Lines – bloczki dla inteligentnych

Monster Lines to gra logiczna, w której celem gracza jest oczyszczenie planszy z zalegających na niej stworkowych klocków. Jeżeli lubicie proste wizualnie i zaawansowane pod względem trudności gry, pobierajcie – będziecie zadowoleni. Autorzy tak podzielili poziomy, by każdy (od małego do dużego) był w stanie przechodzić do kolejnego poziomu, bogatszy o wiedzę i umiejętności.

Sterowanie w apce odbywa się za pomocą gestów – przeciągniecie w prawo, lewo, bądź w dół. Na każdej planszy mamy wyznaczoną ilość ruchów w jakiej powinniśmy się zmieścić. Jeżeli przekroczymy limit, będziemy musieli rozpocząć grę od nowa, bądź cofać poszczególne ruchy.

Zbijamy klocki poprzez łączenie je w co najmniej potrójne zestawienia, przy czym nie mogą być to kombinacje takie jak widoczne na powyższym screenie. Interesują nas 3 identyczne bloczki w pionie, bądź poziomie.

Wszystkich poziomów do pokonania jest 60. Wydaje mi się, że mało która osoba jest w stanie dobrnąć tak daleko. Ja utknęłam na 20-którymś levelu i ciągle próbuję pokonać klockowych rywali. Im dalszy etap, tym więcej różnokolorowych bloczków. Czasem jedynym rozwiązaniem jest złączenie kilkunastu w jedną całość, bądź zrzucanie dużych stosów na samą ,,podłogę”.

Audiowizualnie aplikacja od PlaunSystem nie wyróżnia się jakoś szczególnie. Jest … dobra, ale bez rewelacji. Typowa, kibelkowa zabawa dla każdej grupy wiekowej. Tutorial jest łatwy i dobrze przyswajalny. Polecam 😉

Pobierz grę w Windows Marketplace.

Review Overview

Grywalność kibelkowa
Wygląd
Sterowanie

Super!

Monster Lines to fajna gra logiczna dla osób lubiących umysłowe wyzwania.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close