AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOSPłatne

Minigore 2: Zombies – lubimy takie strzelanki

Głównym bohaterem gry Minigore 2: Zombies jest zabawny, kwadratowy ludzik, który stara się opanować chaos panujący w wiosce. Jego zadaniem jest zabicie jak największej ilości zombiaków. Gra jest na tyle przyjemna pod względem graficznym, że po pierwszym uruchomieniu nie chce się z niej wychodzi przez długi czas.

Autorzy gry – Mountain Sheep – zadbali  to, aby gracze mieli duże szanse rozwoju. W sklepie można kupić przeróżne ulepszenia postaci zaczynając od mieczy, kończąc na kałachach.

Na planszy poruszamy się, używając joisticka z lewej strony ekranu. Z prawej dysponujemy przyciskiem ataku. Nie powiem, aby był to przycisk strzału z jednego powodu – nie tylko pistoletami potrafimy się bronić.

Czasem nie trzeba nawet zachodzić do sklepu, aby zdobyć wymarzoną broń. Na ekranie pojawiają się skrzynki z amunicją – ona jest chyba najlepsza w trakcie bliskich spotkań z zombie. Co jakiś czas spotkacie się z toporami, czy mieczami – można nimi wymachiwać na wszystkie możliwe strony.

Będziecie mieć okazję walczyć z ponad 60 wrogami w ponad 300 różnych wyzwaniach, co daje wielogodzinną, świetną zabawę. Kolejny raz będę się roztkliwiać nad rewelacyjną grafiką. Rzadko spotyka się takie cacuszka.

Musicie być przygotowani na to, że zostaniecie otoczeni z każdej strony przez głodne umarlaki. Co jakiś czas będziecie mieć do dyspozycji specjalny bonus, który umożliwi zabicie wszystkich, którzy znaleźli się w bliskim Wam obszarze. Czasami do pomocy przyjdzie Wasz przyjaciel, który pomaga Wam w rozprawianiu się z przeciwnikami.

W grze przechodzimy kolejne levele. Nie są oddzielone jakimiś podsumowaniami. Po prostu otrzymujecie informację, że awansowaliście. Z awansem wiążą się różne przywileje. Jednym z nich jest możliwość zakupu przedmiotów, które do tej pory nie były możliwe do nabycia.

Jeżeli poszukujecie gry, która zapewni Wam ciągłą rozrywkę, która prawie się nie kończy, koniecznie pobierzcie drugą część Minigore. Ja pobrałam i nie mogę się oderwać od zabawy. Autorzy gry świetnie przyłożyli się do swojej pracy. Efekty widzimy na ekranie.

Pobierz grę w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Minigore 2: ZombiesMountain SheepGames8,99 złDownload

Review Overview

Grywalność
W
Sterowanie

Polecamy

Fantastyczna strzelanka, w którą wciągniecie się w mgnieniu oka. Jeżeli lubicie dobrą grafikę, dla Waszych oczu będzie to uczta.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close