AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

Mini Golf King – sportowy multiplayer dla miłośników golfa

Przyznajmy szczerze – gra w golfa nie kojarzy się z intensywną i dynamiczną zabawą. To sport dla osób lubiących spokojne i przemyślane ruchy. Zupełnie inną odsłonę tego (przynajmniej teoretycznie) monotonnego sportu znajdziemy w Mini Golf King 🙂

W opisywanej aplikacji mamy do czynienia z prawdziwą rywalizacją ze względu na jeden jedyny tryb rozgrywki, a mianowicie – multiplayer. Jesteśmy – chcąc nie chcąc – zmuszeni do ścigania się o trofea z ludźmi z całego świata. W zależności od preferencji, próbujemy swoich sił z obcymi, bądź znajomymi przy pomocy portali społecznościowych.

Do naszej dyspozycji oddano 8 plansz, z czego tylko pierwsza jest odblokowana dla wszystkich. Każda kolejna wymaga osiągnięcia pewnych kryteriów. Za zdobyte fanty, zaopatrujemy się w najnowocześniejszy sprzęt. Zbierając różnego rodzaju gadżety, zyskujemy dostęp do specjalnych, magicznych skrzyń, których zawartość jest zawsze przydatna.

Graficznie aplikacja prezentuje się bardzo ciekawe. Z głośników nie usłyszymy dynamicznej i rozpraszającej muzyczki, co w przypadku gry wymagającej skupienia, jest niezwykle ważne.

Miłośnikom wszelkich gier, w których rywalizacja stawiana jest na pierwszym miejscu, szczerze polecam. Mini Golf King to fajna zabawa dla graczy w każdym wieku 🙂

Podsumowanie

Pomysł - 94%
Wykonanie - 90%
Grywalność - 88%

91%

Polecamy

Mini Golf King dowodzi, że gra w golfa wcale nie musi być nudna 😉

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close