DarmoweGry na iOSiOS

Miner Problem – platformówka w pikselowym wydaniu

Fani produkcji pikselowych powinni być zainteresowani tym wpisem. Gra o nazwie Miner Problem to stuprocentowa pikselówka. Wcielając się w postać chłopca przemierzamy mroczne przestrzenie w poszukiwaniu diamentów i monet. Zadanie jest utrudnione, gdyż podczas zabawy napotykamy wiele przeszkadzajek, które skutecznie potrafią zdenerwować.

W grze mamy do spełnienia misje, które przed rozpoczęciem zabawy wyświetlane są na ekranie telefonu. Przykładowo musimy zebrać kilkanaście złotych monet. Jeżeli uda nam się po drodze zyskać diamenty, możemy być pewni, że dostaniemy dodatkowe, premiowane punkty. Wcielając się w postać głównego bohatera musimy uważać na dziury w kładce, po której się poruszamy, Twórcy aplikacji porozrzucali po całej planszy wiele przeszkadzajek, które utrudniają spełnienie zadania.

Podczas gry możemy zakupić ulepszenia postaci w sklepie dla gracza. Część z nich udaje się także zdobyć na ,,placu boju”, podczas biegania po planszy. Do naszej dyspozycji oddano deski, na których pędzi główny bohater, oraz inne turbodoładowania. Szata graficzna gry jest stworzona  takim stylu, jaki lubię. Pikselowe elementy dodają produkcji charakteru. Polecam wszystkim, którzy przepadają za podobnymi gierkami. Co do oprawy dźwiękowej również nie mogę się przyczepić. Minusem jest jedynie sterowanie, które nie jest do końca dopieszczone w opisywanej apce.

Pobierz Miner Problem za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close