Gry na iOSiOSPłatne

Mimpi – nie Reksio, ale też piesek. I też sympatyczny!

Każdy, kto lubi platformówki, a jednocześnie jest fanem przesłodzonej oprawy graficznej i – co najważniejsze – uroczych piesków, powinien bez dwóch zdań zagrać w mobilną produkcję o nazwie Mimpi, której recenzję znajdziecie w tym wpisie.

Główny bohater gry o nazwie Mimpi to piesek o tym samym imieniu, który przemierza wirtualny, kolorowy świat w poszukiwaniu swojego psiego mistrza. Fabuła do nadzwyczajnych nie należy, ale nie zmienia to faktu, że powinniście się zainteresować opisywaną produkcją. Bo po pierwsze – oferuje ciekawą rozgrywkę, a po drugie – posiada oprawę graficzną, jaką trudno znaleźć jest w innych grach.

Tak jak wspomniałem na początku, w Mimpi sterujemy czworonogiem, by dotrzeć do z góry określonego miejsca. Do przejścia mamy osiem poziomów, z których każdy usytuowany jest w innej krainie o przeróżnych przeszkodach w postaci, na przykład, kwiatów z zębami czy bielutkich chmurek.

Wirtualnym zwierzakiem chodzimy, używając wirtualnych przycisków. Dwa z nich odpowiedzialne są za ruch, natomiast jeden za skok. Jeżeli graliście już w jakąkolwiek platformówkę, będziecie wiedzieli o co chodzi, tak więc nie ma sensu dłużej się nad tym rozwodzić.

Na koniec słówko o wyglądzie Mimpi. To on jest, według mnie, największą zaletą opisywanego tytułu. Każda plansza wygląda tutaj niezwykle barwnie i kolorowo. A co z dźwiękami? Te są słodkie do potęgi!

Mimpi do pobrania za $1,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Close