AndroidDarmoweiOSWindows Phone

Manuganu 2 – druga część popularnego runnera już w sprzedaży

Manuganu 2 to runner, który w końcu doczekał się drugiej części. Historia głosi, że pewnego dnia mały chłopiec i jego najlepszy przyjaciel bawili się w najlepsze, gdy nagle złe moce porwały białą istotkę i zamknęły ją w uwięzi. Zadaniem naszego bohatera (i nas jednocześnie), jest dostanie się na szczyt góry, by uwolnić kolegę.

Sterowanie w grze od Alper Sarikaya jest bardzo wygodne, gdyż odbywa się za pomocą gestów. Całą akcję widzimy z boku, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładnie ocenić wszystkie przeszkody widoczne przed bohaterem. Gra składa się z kilkunastu poziomów, podzielonych na kilka światów. Po przejściu jednego epizodu przychodzi nam się rozprawić z bossem, co często jest najtrudniejszą sztuką.

Podczas gry zbieramy niebieskie żetony, staramy się zmieścić w wyznaczonym czasie i uzbierać wszystkie 3 bonusowe fanty. Jeżeli nam się poszczęści, dostaniemy cały pakiet gwiazdek (3 sztuki).

Wśród przeszkód jakie spotkamy w gierce, pojawią się kaktusy, przepaści, kamienie, liany, ruchome rzeźby chcące nas ,,wykopać” z planszy, oraz inne. Dzięki sprytnemu systemowi sterowania opierającemu się na biegu, skokach, podwójnych skokach i zatrzymaniu, jesteśmy w stanie szybko opanować zasady i przejść do prawdziwej walki o przyjaźń.

Grzybki świecące na czerwono, czy niebiesko są naszymi sprzymierzeńcami. Dzięki nim możemy skakać wyżej – służą za swego rodzaju trampoliny. Nie warto ufać zwierzętom – słodkie papugi latające w naszej okolicy robią więcej szkody niż pożytku. Należy ich unikać za wszelką cenę.

W grze znajdziemy miejsca zapisów gry. Widoczne na pierwszym screenie rzeźby ze szczerbatymi paszczami gwarantują – w razie porażki – rozpoczęcie zabawy od zapisanego momentu. To wielki plus biorąc pod uwagę niezbyt krótkie poziomy. Polecam!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), Google Play, bądź Windows Marketplace.

icon
Manuganu 2Alper SarikayaGames1,99 złDownload

Review Overview

Wygląd
Sterowanie
Możliwości

Polecamy!

Druga część popularnego runnera wypadła lepiej niż jego poprzedniczka. Dobra grafika, fajna akcja i dużo leveli do pokonania.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close