Gry na iOSiOSPłatne

Mad Cows – zaleciało podróbą, oj zaleciało!

Dosłownie kilkanaście godzin temu wspominałem Wam o podróbkach hitu studia Rovio, grze Angry Birds. Pisałem Wam, że opisuję na Appsblogu tylko i wyłącznie te dobre podróbki. Po długim namyśle postanowiłem złamać tę regułę i pokazać Wam, jak można ukraść komuś świetny pomysł, dodając tylko do niego własną szatę graficzną. Drodzy AppsCzytelnicy, oto gra Mad Cows.

Mad Cows, czyli szalone krowy, to gra, której akcja rozgrywa się na pewnej farmie. Otóż pewnego dnia wspomniane już zwierzęta postanowiły zmienić hierarchię władzy na wsi i ogłosiły w swoich szeregach bunt. Jako ich najwięksi zwolennicy, musimy pomóc im obalić obecną władzę. W jaki sposób? W taki sam, jak Angry Birdsy niszczyły zielone świnie.

Produkcja z tego wpisu oferuje 60 poziomów do przejścia. W każdym z nich mamy do zniszczenia inne budowle, na których znajdują się nasi wrogowie. Priorytetem jest pokonanie każdego nieprzyjaciela, choć – oczywiście – za dodatkowe zniszczenia otrzymuje się bonusowe punkty. Nie można zatem nastawiać się tylko na totalną rozwałkę w szeregach wrogach.

To, co odróżnia Mad Cows od Angry Birdsów to tryb multiplayer. W opisywanej grze możemy zdecydować się grać samemu, bądź też spróbować swoich sił, rywalizując z innymi. Tak naprawdę jest to jedyna innowacja, jaką postanowili zastosować autorzy apki o łaciatych zwierzakach. Reszta to całkowita podróbka. Dotyczy to także oprawy graficznej, która… no zresztą sami widzicie 😉

Mad Cows do pobrania za €0,89 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 3/10

Tagi

Podobne

Close