AndroidAplikacje na iOSDarmoweiOS

Ltesty – pakiet informacji na prawko w pigułce

Ltesty to aplikacja do nauki przed przystąpieniem do egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Warte uwagi jest umożliwienie użytkownikom wypróbowania apki w wersji demonstracyjnej. Niestety, pełen pakiet wiąże się z wykupieniem dwóch dodatkowych opcji, za które łącznie trzeba zapłacić 8 dolarów. Czy warto?

wgwe

Aplikacja jest o tyle ciekawa, że posiada bardzo ładną grafikę i przejrzysty podział na zakładki. Wśród nich znajdują się pytania z egzaminu. Wersja próbna to jedynie 20 spośród 1200 pytań dostępnych w bazie.

Rozwiązując testy, możemy zdecydować o nauce, bądź podejściu do próbnego egzaminu. Jesteśmy oczywiście ograniczeni czasowo, więc musimy się sprężać, by wyrobić w sobie nawyk szybkich odpowiedzi.

Bardzo przydatną rzeczą z punktu widzenia jakości aplikacji jest stosowanie podstawy prawnej każdej udzielonej odpowiedzi. Po wskazaniu jednej z opcji, widzimy ptaszka, bądź krzyżyk – wiemy więc od razu jak nam poszło.

vrvrw

Całość możemy sprawdzić w statystykach. Ukazują one zarówno procentową zdawalność, ilość nieprawidłowych odpowiedzi i adekwatne numery pytań. Istnieje także szansa na powtórzenie tych zadań, w których popełniliśmy błędy. Żeby nas dobić, twórcy (L-profit) postanowili pokazać nam średnią ilość czasu poświęconego na rozwiązywanie zadań każdego dnia.

Żeby dobrze zdać egzamin, warto wydać trochę pieniędzy na naukę. Jeżeli jesteście na to gotowi, możecie z powodzeniem zaufać Ltestom. Ja na szczęście mam to za sobą, więc życzę Wam powodzenia 🙂 Apka warta uwagi.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

Review Overview

Wykonanie
Możliwości pełnej wersji
Pomysł

Fajne!

Nie ma nic za darmo. Aplikacja demo nie nauczy zbyt wiele, ale za to pełna wersja jest zdecydowanie warta zainteresowania.

Tagi

Podobne

Close