AndroidDarmoweGry na Androida

Loy – słodki mluszek na Androida

Loy to następca Pou. Gra jest obecnie prawie równie popularna, co jej ziemniaczany poprzednik. Jak wypadła w naszych obiektywnych (no, może nie do końca) testach? O tym przeczytacie poniżej.

qq

Produkcja podzielona jest na trzy części. W pierwszej możemy bawić się ze swoim nowym przyjacielem, w drugiej położyć go spać, w trzeciej natomiast trochę go nakarmić. Nowością jest możliwość tworzenia nowych potraw przy pomocy wskazanych składników. Wystarczy zajrzeć do książki z przepisami, by móc zrobić omlet, bądź pyszną sałatkę.

Generalnie gra nie różni się poza tym niczym od Pou. Wśród gier znajdziemy takie same zabawy, jak w opiece nad ziemniakiem. Nie powiem, żeby nie wciągały, jednak twórcy mogliby odrobinę zadbać o różnorodność swojego dzieła.

ww

Szafa to jedno z miejsc, które możemy odwiedzić dopiero po pewnym czasie. Nabijamy poziomy dając postaci jeść, kładąc ją sprać i mówiąc ogólnie – opiekując się nią. Wraz z nabijaniem kolejnych leveli, dostajemy okazję na kupowanie kiecek, okularów, rzęs i innych gadżetów podobnych do tych ziemniakowych.

Oprawa graficzna aplikacji nie jest zbyt rewelacyjna, lecz przypomina bardzo kilkakrotnie już wspominaną z Pou. Jest dość skromna, lecz dla miłośników opieki nad wirtualnymi zwierzakami nie będzie miała najmniejszego znaczenia. Dźwięki wydawane przez Loy są sympatyczne, chociaż nie aż tak, jak w Pou. Bohater reaguje na nasz dotyk, a także na podawanie mu różnych przedmiotów.

e

Gracz ma okazję ozdobić dom Loy w dowolny sposób. Istnieje również możliwość rozmawiania ze swoim maleństwem z wykorzystaniem mikrofonu. Troszczenie o maleńkie ptaszki na zewnątrz domu jest dodatkową atrakcją, jaką możemy zafundować sobie, bądź Loy. Fajnie, chociaż zdecydowanie bez rewelacji.

Pobierz w Google Play.

Review Overview

Wykonanie
Możliwości
Pomysł

Ok!

Kolejna kopia Pou. Tym razem całkiem udana, chociaż mam wrażenie, że twórcy trochę zbyt wzorowali się na popularnej produkcji.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close