Home » Darmowe » Lonely One – piłka, dołek, chorągiewka, czyli golf na… golasa

Lonely One – piłka, dołek, chorągiewka, czyli golf na… golasa

Lonely One to dość zabawna gra zręcznościowo-logiczna, w której przychodzi nam grać w golfa bohaterem przypominającym drwala, bądź nudystę w swoim żywiole. Duża ilość plansz gwarantuje, że zabawa nie kończy się po 5 minutach, lecz trwa i trwa 🙂

Głównym bohaterem aplikacji jest mężczyzna z brodą. Owa postać zmienia się systematycznie, wraz z naszymi postępami w grze. Nowych zawodników możemy kupić, bądź zdobyć poprzez osiąganie kolejnych ,,dołków”.

Sterowanie piłką polega na dotknięciu jednego z miejsc na planszy i przeciągnięciu palcem po ekranie, aby zobaczyć trajektorię lotu. Mamy szanse na 3 pomyłki. Jeżeli piłka nie trafi do dołka, powtarzamy akcję. Jeśli trzykrotnie nam się nie uda, zaczynamy przygodę od nowa.

W trakcie przechodzenia kolejnych mini-leveli dochodzą dodatkowe przeszkadzajki. Wśród nich należy przede wszystkim wyróżnić wiatr (strzałki wskazują jego kierunek i siłę). Oczywiście później dochodzą inne ,,bajery”, jednak bez szczególnych rewelacji.

Gra wygląda ciekawie i można w niej spędzić miłe chwile. Kwadrans kibelkowy to optymalny czas na przetestowanie gierki. Graficznie i dźwiękowo jest w porządku, więc polecam (chociaż nie na zbyt długi przedział czasowy 🙂 ).

Pobierz w AppStore.

Lonely One to dość zabawna gra zręcznościowo-logiczna, w której przychodzi nam grać w golfa bohaterem przypominającym drwala, bądź nudystę w swoim żywiole. Duża ilość plansz gwarantuje, że zabawa nie kończy się po 5 minutach, lecz trwa i trwa 🙂 Głównym bohaterem aplikacji jest mężczyzna z brodą. Owa postać zmienia się systematycznie, wraz z naszymi postępami …

Pomysł
Wykonanie
Grywalność kibelkowa

Ok!

Podsumowanie: Typowa, kibelkowa gra zręcznościowa z elementami logicznymi. Drwal grający w golfa? Czemu nie! ;)

Ocena Użytkowników: Oceń jak pierwszy!
58

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*