AndroidDarmoweGry na Androida

Lep’s World 3 – trzecia część podróbki Mario

Kojarzycie grę platformową o nazwie Lep’s World, która do złudzenia przypomina kultową zręcznościówkę Mario Bros? Jeżeli tak, z pewnością zainteresuje Was, że w Google Play pojawiła się niedawno trzecia część produkcji z rudym Irlandczykiem w roli głównej.

Tak samo jak w poprzednich częściach,w w Lep’s World 3 wcielamy się w postać ubranego w zielony kostium rudego gościa, który przemierza pełen niebezpieczeństw świat, starając się uratować przyjaciół spod władzy złych trolli. Naszym zadaniem jest kierowanie wspomnianym ludzikiem (albo trzema innymi do wyboru), by udało mu się zrealizować cel. Oczywiście, jest to proste, ale kto powiedział, że gra musi być prosta i przyjemna.

Autorzy opisywanej platformówki przygotowali dla nas ponad 100 poziomów do przejścia. W każdym z nich czeka nas masa przeciwników do pokonania i przedmiotów do zdobycia. Nie liczyłem, ale zgodnie z tym, co napisane jest w Google Play w całej grze mamy 22 rywali do przechytrzenia i 18 unikalnych przedmiotów do zdobycia. Nie można też zapominać o bossach – tych do pokonania mamy 5. Podsumowując w jednym zdaniu – zabawy jest co nie miara.

Jeśli chodzi o wygląd, w porównaniu z pozostałymi częściami Lep’s World, w „trójce” nic się nie zmieniło. Cały czas jest to ten sam „podróbkowy” świat łudząco podobny do „grzybowej” krainy, po której chodził kultowy Mario. Osobiście mnie to nie przeszkadza. Opisywana produkcja wygląda fajnie, a przecież o to chodzi! 🙂

Lep’s World 3 do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

Tagi

Podobne

Close