DarmoweGry na iOSiOS

League of Heroes – polski RPG-ek z kreskówkową grafiką

Dokładnie wczoraj, to jest 22 października, miała miejsce w AppStore premiera polskiej gry RPG o nazwie League of Heroes. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o tytule stworzonym przez studio Gamelion, z całą pewnością powinniście zapoznać się z treścią tego wpisu.

W grze League of Heroes – jak to zwykle w przypadku RPG-ów – przychodzi nam wcielić się w postać dzielnego wojownika, którego zadaniem jest zwalczanie zła w krainie nawiedzonej przez niebezpieczne stworzenia pragnące ludzkiego nieszczęścia.

Produkcja studia Gamelion pozwala przeżyć wirtualną, niekończącą się przygodę w obszarze zwanym Frognest. Do dyspozycji oddana nam zostaje w grze ogromna ilość ekwipunku do zdobycia i wciąż na nowo pojawiające się potwory, wśród których znaleźć można zarówno te przeznaczone dla początkujących, jak i zaawansowanych.

Przedstawiciele polskiego studia informują, że w League of Heroes przygotowano blisko 60 questów, pozwalających na urozmaicenie rozgrywki, zdobycie interesujących wirtualnych przedmiotów i otrzymanie punktów doświadczenia. Już teraz ilość zadań do wykonania robi pozytywne wrażenie. A przecież gra jest jeszcze dość „świeża”, tak więc najprawdopodobniej pojawią się wkrótce do niej kolejne aktualizacje.

Rozgrywka w polskim RPG-u nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle swojej konkurencji. Zdecydowanie inaczej jest biorąc pod uwagę jednie aspekty wizualne. League of Heroes może pochwalić się bowiem niezwykle barwną i miłą dla oka oprawą graficzną. Dzięki niej przechadzki po wirtualnym Frognest są czystą przyjemnością, a sama gra szybko się nie nudzi.

Ciekawostką jest zastosowana w aplikacji technologia, dzięki której pogoda w świecie nierealnym jest taka sama, jak za oknem w świecie rzeczywistym. Jeżeli więc robi się na dworze ciemno, również i w grze zachodzi słońce. Kiedy natomiast zaczyna w naszym mieście padać deszcz, taką samą sytuację pogodową można dostrzec w Frognest.

League of Heroes znaleźć można w AppStore. Gra jest bezpłatna, lecz w jej trakcie skorzystać można z różnego rodzaju udogodnień przygotowanych dla osób, które gotowe są wydać na wirtualne przedmioty prawdziwe pieniądze.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close