DarmoweGry na iOSiOS

LAWLESS – stwórz szajkę przestępców idealnych

Jeżeli lubicie strzelanki, mam dla Was świetną propozycję. Produkcja o nazwie LawLess to połączenie świetnej grafiki, rewelacyjnych efektów specjalnych i możliwości spełniania misji, których mało kto chce się podjąć. Akcja dzieje się na ulicach Los Angeles. Wyszedłeś z więzienia, lecz nie masz zamiaru stać się lepszym człowiekiem – wykorzystujesz znajomości, jakie udało Ci się nawiązać przed paką i podczas pobytu w więzieniu i tworzysz profesjonalnych przestępców.

Zadaniem gracza w LawLess jest spełnianie misji, jakich się podejmujemy. Czarny typ oferuje nam dobrą kasę za zabicie kilku ludzi, bądź napad na bank. Podejmiecie to wyzwanie? Jeżeli nie, nie nadajecie się na przestępców. Wraz z ekipą działacie od zera. Nie macie zbyt dużych umiejętności, ale po to znaleźliście się w Los Angeles, aby ich nabrać. Strzelacie do ludzi, rabujecie wszystko, co jest możliwe, aby następnie kupować sobie najlepsze spluwy. Do dyspozycji graczy oddano ponad 100 glocków. Jest w czym wybierać.

Za zarobione nielegalnie pieniądze ulepszacie swoje postaci – sprawiacie, że ich zdrowie jest prawie niezniszczalne, umiejętności sięgają granic możliwości, a broń, jaką posiadają jest najlepsza w tej branży. Nie dajcie się zabić. Dysponując tak dobrą grafiką, jaką proponuje LawLess nie można siedzieć bezczynnie. Bierzcie karabiny w dłoń i wejdźcie do niebezpiecznego świata przestępców.

Pobierz LawLess za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Tagi

Podobne

Close