AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

Laboratz – modyfikuj szczury w logicznej karciance

Wyobraź sobie, że jesteś jednym ze studentów w wyższej szkole genetyki. Twoim zadaniem będzie wykazanie się wiedzą w dziedzinie genetyki. Nie masz się o co martwić – nie będziesz potrzebował wielu informacji z tego zakresu. Wystarczy, że stworzysz armię szczurów, która będzie w stanie pokonać te, które wyhodowali Twoi koledzy z grupy.

Laboratz to gra karciana, która (mimo tego, że nie lubię tego typu produkcji), zachwyciła mnie swoimi możliwościami. Każdy ze szczurów ma dopasowaną do siebie kartę. Po każdej jej stronie zauważysz cyferki. Jest to moc, jakiej możesz spodziewać się po swoim wybrańcu. W każdym pojedynku może się zmierzyć określona liczba zwierząt. Wybierz te, które są najsilniejsze!

Niektóre gryzonie będą na karcie miały narysowany pewien symbol. Podczas gry można w pewnym stopniu czitować, poprzez wykorzystanie ikonki znajdującej się na górze ekranu. Jeżeli w swoim zbiorze posiadasz szczura ze znakiem, który w danej rozgrywce został wskazany, możesz użyć analogicznej karty, aby uzyskać dodatkowe moce. Taką mocą może być na przykład młotek, którym jeden ze szczurów uderza sąsiada.

Reguły są proste: Ty jesteś zielonym, przeciwnik czerwonym. Plansza składa się z dziewięciu pól. Wygrywa ta osoba, która na ekranie zapełni większą część kart w swoim kolorze. Jeżeli wystawisz kartę, która z prawej strony ma cyferkę ,,3″, a przeciwnik obok Ciebie ustawi szczura z mocą ,,4″, przegrywasz wymianę i Twoja karta automatycznie zamienia się w czerwoną.

Nic straconego – wystarczy w dalszych krokach przewidywać ruchy przeciwnika i układać takie karty, które sprawią, że jego szczury będą padały jak muchy.

W laboratorium możesz modyfikować poszczególne zwierzęta. Wystarczy zainwestować kilka pigułek w ulepszenie, aby postać stała się silniejsza. W każdej rozgrywce masz ograniczoną ilość kart. W zakładce ,,collection” możesz przed każdą walką zmieniać swój zespół, kupować nowe szczury, bądź ulepszać te, które aktualnie posiadasz.

Produkcja studia Adictiz to majstersztyk. Skoro mnie, wielką przeciwniczkę karcianek przekonała, jestem pewna, że zrobi to samo z Wami 😉

Pobierz grę za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Możliwości

Polecamy

W swojej kategorii - prawdziwy majstersztyk. Pod względem graficznym - rewelacja. Dźwiękowo - profeska!

Tagi

Podobne

Close