DarmoweGry na iOSiOS

Kunin – nie daj sobie wbić noża w cztery litery

Kunin to propozycja od Dodreams, w której przychodzi nam sterować małym wojownikiem ninja pośród bambusowych tyczek. Zasadniczo o grze nie można powiedzieć wiele, bo jej akcja toczy się w jednym miejscu i zadanie polega tylko na jednym – bronieniu się przed nadlatującymi ze wszystkich stron ostrzami.

W trakcie zabawy przychodzi nam dotykać prawej, bądź lewej strony ekranu w celu obronienia się przed skaleczeniem. Problem w Kunin polega na tym, że często zdarza się tak, że podskakujący bez przerwy ninja jest atakowany z każdej strony, przez co musimy mieć oczy dosłownie wszędzie.

Przy pomocy dwóch palców uderzamy w ekran. W jednym czasie podskakujemy i wykonujemy wymach. Niestety, nie jesteśmy w stanie bronić się z dwóch stron, więc czasem zamiast szarżować, warto opaść na bambus i przeczekać największą inwazję, by w końcu nabić sobie trochę punktów.

Aplikacja pod względem grywalności nie jest jakaś wybitna. Porównałabym ją do Flappy Bird, bądź Fruit Ninja – takie tam zajęcie na wolne kilka minut na szkolnej przerwie. Jeżeli takich właśnie produkcji szukacie, bierzcie w ciemno. Twórcy zadbali o to, by gracze mieli dostęp do wielu achievementsów i mogli dzielić się wynikami ze znajomymi.

Graficznie jest w miarę przyzwoicie, podobnie jak pod względem dźwiękowym. Posiadacze jabłuszkowych urządzeń mogą nabyć Kunin za darmo w AppStore. Plusem apki jest zupełny brak mikropłatności.

Item not available.

Review Overview

Wykonanie
Sterowanie
Grywalność

Kibelkowa

Dość fajna gra zręcznościowa, która najlepiej sprawdzi się na kibelku. Można sobie popykać, jednak niezbyt długo.

Tagi

Podobne

Close