DarmoweGry na iOSiOS

Krashlander – jedź, skacz i zabijaj!

Krashlander od Farseer Games to w zasadzie bardzo dziwna gra, w której przychodzi nam jeździć na nartach, wykonywać różne ewolucje, oraz bawić się w kamikadze, nokautując rozstawione na planszy roboty.

Fabuła gry prezentuje się następująco: były sobie roboty (złe roboty), które któregoś niezbyt pięknego dnia zniszczyły nasz świat. Pozostał tylko jeden człowiek, który na nartach pragnie pokonać wrogów. Dlaczego akurat na nartach? Nie mam pojęcia. W tym momencie historyjka dobiega końca.

Sama plansza do gry wygląda elegancko – przeważają czarne kolory i zdecydowany minimalizm. Ikonki służące do wykonywania ewolucji są natomiast dość … dziwne. O ile nas narciarz rozpędza się automatycznie, to od nas zależy w którym momencie wyskoczy, oraz jaką pozę ataku przyjmie. Własnie – należy wiedzieć o tym, że ów kamikadze za każdym razem poświęca swoje życie, by rozwalić przeciwników. Musimy więc w taki sposób kierować jego ciałem, by to uderzyło z maksymalną siłą i precyzją w przeciwnika.

Do pokonania jest cała kupa poziomów. Możemy wybrać sobie poziom trudności. Poszczególne tryby różnią się od siebie ilością punktów otrzymanych po zabiciu robota, łatwością reakcji itp. Zaczęłam od easy i ten tryb też polecam (nie jest prosto, ale są jakiekolwiek szanse na odblokowanie następnego levelu).

Jeżeli chodzi o grywalność, ta zdecydowanie nie należy do najsłabszych. Można się wkręcić, chociaż opanowanie sterowania może przysporzyć trochę problemów. Nie ukrywam, że wielokrotnie rzucałam mięsem testując apkę, nie mówiąc już o sytuacjach, gdy z niewiadomych mi przyczyn postać nie wyskoczyła w odpowiednim momencie. Polecam testowanie.

icon
Krashlander - Ski, Jump, Crash!Farseer Games LLCGames8,99 złDownload

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Fajne!

Interesująca i dziwna produkcja, w której już za opanowanie sterowania należy się jakiś order. Jak się wkręcicie, może być ciekawie.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close