DarmoweGry na iOSiOS

Kiwi & Me – dopasuj 3 w słodkiej wersji

Osoby lubiące gry z kategorii ,,dopasuj 3″, proszone są o stawienie się w tym wpisie. Aplikacja o nazwie Kiwi & Me to bardzo ciekawa, słodka i pozytywnie nakręcająca produkcja tego właśnie typu. Zadanie gracza jest z pozoru proste: należy dopasować trzy takie same klocki, aby uzyskać należytą premię, a także umożliwić sobie zyskanie bonusowych elementów na planszy.

Gra nadaje się do użytku przez każdą grupę wiekową. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą się świetnie bawić podczas rozbijania klocków. W kilku pierwszych etapach zostajemy wprowadzeni do całej produkcji. Okazuje się, że szanowna trójka to minimum. Im więcej kwadratów zbijemy przy jednym ruchu, tym lepiej dla naszej punktacji. Każdy level możemy przejść z maksymalnie trzema gwiazdkami. W lewym górnym pasku widzimy minimum, jakie musimy spełnić, aby przejść do kolejnego etapu.

Podczas zabawy przyjdzie nam korzystać z klocków bonusowych, jakie uzyskaliśmy dzięki zbijaniu dużej ilości klocuszków. Takie fanty są bardzo przydatne, gdyż umożliwiają zbijanie dodatkowych obiektów na planszy za jednym zamachem – na przykład dwóch sąsiednich linijek. Czasem wystarczy użyć dwóch takich super-klocków, by przejść etap. Nasze ruchy są często ograniczone – musimy na przykład w 15 ruchach uzyskać sumę punktów równą lub większą 2600. Uwielbiam tego typu aplikacje, dlatego polecam zapoznanie się z ,,dopasuj 3″ każdemu, kogo spotkam.

Pobierz Kiwi & Me za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

Tagi

Podobne

Close