iOS

Kiwi Dash – czerwony ptak w akcji

Czy są tu chętni na zabawnego runnera?  Kiwi Dash to typowa gierka, która początkowo wydaje się niepozorna, a w efekcie pożera nam wiele godzin. Wcielamy się w postać Kiwi (ptaka, jakby kto pytał) i gonimy złodziejaszka, który ukradł cenną dla ptaszyska, drewnianą figurkę.

Jak nie wiadomo o co chodzi, chodzi o … owoce! Kiedy zaczniemy już swoją przygodę w grze, dowiecie się, że najważniejsze dla Waszego przeżycia są owoce kiwi – to one dają Wam siłę napędową, oraz są przydatne w przypadku wizyty w sklepie dla gracza. Można za nie kupić całkiem porządne przedmioty.

Platformówka prezentuje się całkiem dobrze – szata graficzna w prostej formie mnie osobiście odpowiada, efekty dźwiękowe również. Wiem, że nie wszyscy lubią tego typu klimaty, dlatego każdy niech oceni sam, chwilę po tym, jak wciągnie się w grę. Bo nikt mi nie powie, że Kiwi Dash nie jest wciągającą gierką.

Ptak porusza się po planszy z pomocą naszych palców. Czasem mamy szansę na załączenie nitro i popędzenie Kiwi przez przestworza. Kiwi preferuje bieganie po stałym lądzie, jednak całkiem dobrze daje sobie radę w powietrzu – do czasu.

Jak już wspomniałam, w sklepie dla gracza możecie zakupić różne przedmioty i ulepszenia. Co powiecie na zmianę głównego bohatera z czerwonego ptaka na żółtego kuraka? Oczywiście poza wyborem bohaterów, otrzymacie szansę na ubranie ich w strojne ciuszki i zakupienie specjalnych turbo-doładowań, które zapewnią lepsze możliwości w grze.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close