DarmoweGry na iOSiOS

Keyword VS. – zabawa w słowa od King’a

Wielu z Was zainteresowało się produkcją ,,Słóweczka”, jaką opisywałam jakiś czas temu. W dzisiejszym wpisie postaram się Wam przybliżyć podobną grę, która zwie się Keyword VS. W odróżnieniu od polskiej wersji, produkcja studia King wyróżnia się przede wszystkim darmową zabawą z graczami z całego świata i świetnymi bonusami, których nie zdzierżycie w Słóweczkach. Przynajmniej nie za darmo.

Na początku wybieramy sposób rozgrywki: szybka zabawa, połączenie ze znajomymi z Facebooka, rywalizacja z kolegami z maila, bądź rematch. Mnie najbardziej przypadła do gustu zabawa z obcymi, aby móc sprawdzić swoją wiedzę z języka angielskiego. Wybieramy tryb ,,quick game” i zaczynamy zabawę. Naszym zadaniem jest znalezienie na planszy czterech jak najdłuższych słów.

Jeden gracz ma kilkadziesiąt sekund na ułożenie swojej kombinacji. Można przeciągać palcem w pionie, poziomie, oraz na skos. Im dłuższe wyrazy, tym więcej punktów. Jeżeli uda nam się wygrać z przeciwnikiem w jednej rundzie, otrzymujemy w nagrodę bonus punktowy za który możemy kupić power-upy.

Ulepszenia oczywiście przydają się podczas rozgrywki, gdy utkniemy w miejscu i nie będziemy widzieć żadnego słowa które nadawałoby się do użycia. Czasem może się zdarzyć, że na ruch przeciwnika będzie trzeba poczekać nawet kilkanaście minut, gdyż nie ma akurat nikogo online. Nic nie szkodzi – aplikacja niezwłocznie poinformuje o tym, że przyszła pora na naszą kolej.

Graficznie nie doczepię się do niczego, bo zakochałam się w tej grze od samego początku. Zabawa jest dość szybka i dynamiczna, dzięki czemu nie mamy czasu na nudę. Polecam wszystkim, którzy lubią zabawy w słowa. Nie muszę chyba wspominać, że aplikacja nie działa bez połączenia z internetem? 🙂

Item not available.

Review Overview

Grywalność
Możliwości
Wygląd

Polecamy

Bardzo ciekawa produkcja, w której będziecie musieli wykazać się znajomością języka angielskiego. Postarajcie się wspiąć w rankingu jak najwyżej!

Tagi

Podobne

Close