DarmoweGry na iOSiOS

Jump Or Stay – skacz, albo czekaj na odpowiedni moment

Jump Or Stay to nowe dzieło studia Umbrella. Aplikacja oferuje nam bardzo przyjemną zabawę w rybim świecie (który w zasadzie owego nie przypomina).

W grze do odblokowania mamy kilkanaście rybek o wyjątkowo ludzkich imionach. Niestety – zarobienie pieniędzy na ich wykupienie jest bardzo pracochłonne. Najtańsza podopieczna kosztuje 50 złotych pieniążków – zarobienie ich zajęło mi prawie godzinę. Dla chcącego nic trudnego.

Akcja Jump Or Stay toczy się w dwukolorowym świecie. Zasady są poste – jeżeli przeszkoda znajduje się na planszy w tym samym kolorze, co ona sama, należy ją przeskoczyć. Jeżeli jednak element jest np. żółty a znajduje się na fioletowym tle, należy poczekać, aż sam podskoczy, pozwalając nam swobodnie przepłynąć. Poza omijaniem przeszkód, pacamy w ekran w momencie, w którym kończy nam się grunt pod… płetwami.

Jeden błąd przesądza o naszej porażce. W takiej chwili rozpoczynamy zabawę od nowa. Autorzy mogli postarać się bardziej, a mianowicie zadbać o checkpointy. Dzięki nim zabawa byłaby przyjemniejsza i mniej monotonna. Niemniej jednak polecam 🙂

Pobierz w AppStore.

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Grywalność kibelkowa

Super

Jump Or Stay to przyjemna zręcznościówka, która potrafi zajść za skórę.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close