DarmoweGry na iOSiOS

Jewel Galaxy – kosmiczne ,,match 3″

Wszyscy fani ,,match 3″ powinni zainteresować się Jewel Galaxy. Gra odbiega trochę od klasycznych produkcji z tej kategorii. Mamy szansę na zbijanie diamentów zarówno w pionie, poziomie, jak i na skos.

Aplikacja studia Bulkypix jest obecnie bardzo popularna. Osobiście się nie dziwię, gdyż możliwości, jakie daje nam Javel Galaxy są bardzo duże. Przede wszystkim mamy okazję na sprawdzenie swoich sił w dziesiątkach etapów, które są coraz bardziej zagmatwane i wymagają od nas myślenia. Jeżeli lubicie zmagać się z ograniczoną ilością ruchów i grą na czas, to jest produkcja dla Was.

Zaczynamy od samouczka, w którym dowiadujemy się w jaki sposób możemy zbijać diamenty. Przede wszystkim różnica między większością ,,match 3″, a opisywaną produkcją polega na tym, że nie uderzamy klocków, lecz je przeciągamy tak, aby stworzyły minimum potrójne kompozycje w jednym kolorze.

Z pewnością w grze nie zabraknie bonusów. Przede wszystkim należy skupić się na gwiazdkach – te pojawiają się wtedy, gdy uda nam się rozprawić z minimum czterema klockami. Zdobyta gwiazdka zastępuje każdy inny klocek.

Jak widzicie na obrazku wyżej, w grze spotkacie się z wieloma trudnościami. Niektóre diamenty będą zablokowane w ,,koszyczkach”, inne natomiast niedostępne ze względu na kamienie je otaczające. Za odpowiednią kwotę pieniężną będziecie mogli zakupić ulepszenia, które dadzą Wam szansę na bezproblemowe rozprawienie się z błyskotkami.

Gra zawiera 75 etapów ujętych w 5 galaktyk. Po każdej poruszamy się pojedynczo – level za levelem. Plansza wygląda naprawdę kosmicznie – każdy etap oznaczony jest gwiazdą. Kiedy udaje nam się przejść wszystkie poziomy z galaktyki, zobaczymy narysowany na niebie obraz.

Jako wielka fanka gier ,,match 3 zdecydowanie pozostawię produkcję na swoim urządzeniu. Przyjemnie, kolorowo i … inaczej! W końcu coś nowego. Nie jest to może jakieś wyjątkowo innowacyjne rozwiązanie, ale z pewnością sposób na zachęcenie gracza. Polecam wszystkim fanom zbijania klocków 😉

icon
Jewel GalaxyKamil KucmaGamesBezpłatneDownload

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Pomysł

Fajne!

Gratka dla fanów ,,match 3". Zabawcie się kosmiczne zbijanie klocków. Kilkadziesiąt różnorodnych leveli zapewni Wam zabawę na bardzo długo!

Tagi

Podobne

Close