DarmoweGry na iOSiOS

Jet Car Stunts 2 – nowość w AppStore

Jeżeli lubicie samochodówki, powinniście zainteresować się aplikacją z tego wpisu. Wystarczy raz zagrać w Jet Car Stunts 2, aby mieć z życiorysu wyjęte kilka dobrych godzin. To już druga odsłona tej zabawnej gerki z wyścigówkami w rolach głównych. Jesteście ciekawi jak wypadła w naszych testach? Sprawdźcie poniżej.

Przede wszystkim należy wspomnieć o grafice – ta jest wręcz idealnie dopasowana do rodzaju gry. Efekty dźwiękowe nie są przesadzone i sprawiają, że jeszcze przyjemniej pokonuje się wirtualne metry. Sterowanie pojazdem jest proste. Na ekranie widzimy kilka przycisków. Z prawej strony gaz, bądź hamulec, z lewej turbodoładowanie, które umożliwi nam przejechanie, a raczej przelecenie z jednego kawałka trasy, na drugi – omijając urwisko. W levelu, który widzicie wyżej, trasa biegnie dosłownie w chmurach. Zadaniem gracza jest jak najszybsze pokonanie drogi i przejeżdżanie przech checkpointy w celu zapisu gry i rozpoczęcia w danym miejscu.

Do przejścia mamy bardzo dużo etapów podzielonych na różne rodzaje trudności. Początkowo warto wybrać samouczek, aby opanować auto. Do wyboru jest 7 aut, różniących się parametrami. Kilka z nich mamy odblokowanych – resztą będziemy mogli cieszyć się dopiero później. Uwierzcie mi – gra wkręca niesamowicie. Dalsze etapy są coraz trudniejsze, dlatego warto zacząć od perfekcyjnego wyczucia pojazdu. 120 leveli czeka właśnie na Was 🙂

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Tagi

Podobne

Close