Aplikacje na iOSDarmoweiOS

iStock – miliony inspiracji w jednym miejscu

iStock to aplikacja, która oferuje setki tysięcy różnorodnych zdjęć, multimediów i elementów desingu na licencji royalty-free. Jeżeli poszukujecie inspiracji w jakiejkolwiek dziedzinie życia, koniecznie zarejestrujcie się w serwisie i korzystajcie do woli.

Produkcja studia Getty Images to idealny produkt dla profesjonalistów, jak i laików. Każdy, kto zaloguje się do iStock, może tworzyć własne dzieła i dzielić się nimi ze społecznością. Zgodnie z tym, co mówią autorzy:  ,,artyści, projektanci, fotografowie z całego świata przychodzą tu, aby tworzyć, pracować i uczyć się”. Co ja o tym sądzę? Przeczytacie poniżej 🙂

iStock to taki jeden wielki śmietnik, w którym znajdziemy mniej lub bardziej przydatne inspiracje. Wśród kategorii tematycznych znajdziemy: najnowsze, rodzina, zdrowie i uroda, architektura, vetta, ochrona zdrowia, biznes, jedzenie, pomysły, dzieci, rozrywka, emocje, oraz zwierzęta.

Wczoraj dopadła mnie wena na przemeblowanie. Kliknęłam więc w architekturę i … zobaczyłam setki zdjęć, które przedstawiają zasadniczo coś i nic. Po przejrzeniu około stu projektów, stwierdziłam, że to nie jest miejsce dla mnie. Jako kobieta, zajrzałam do działu zdrowia i urody. 3 zdjęcia to chyba nie jest szczyt moich marzeń. Wśród tych fenomenalnych dzieł architektów, fotografów i projektantów nie znalazło się nic, co by mnie zatrzymało choćby na chwilę.

Pod każdym zdjęciem znajdziemy podpis, autora, oraz tagi. Nic specjalnego. Zarejestrowani użytkownicy mogą wstawiać własne fotografie i dzielić się nimi ze społecznością. Nie za bardzo rozumiem po co i w jakim celu, ale taka możliwość istnieje.

Jeżeli miałabym podsumować jednym słowem opisywaną aplikację, prawdopodobnie użyłabym wyrazu: śmietnik. Szkoda, bo interfejs ładny i pomysł też całkiem na poziomie.

icon
iStock – Stock PhotographyGetty Images Inc.Photo & VideoBezpłatneDownload

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Przydatność

Marność

Nic specjalnego. Aplikacja nie prezentuje sobą nic specjalnego. Póki co, to zwykły śmietnik bez żadnych inspiracji.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close