Gry na iOSiOSPłatne

iMilioner – do mądrych świat należy!

Nikomu nie trzeba przedstawiać ,,Milionerów”, czyli jednego z najpopularniejszych teleturniejów na świecie. Skoro reguły tego programu są każdemu znane – czemu nie spróbować swoich sił w wirtualnej wersji iMilionare od MaviSoft? Tylko 15 pytań dzieli Was od miliona … euro! Zmierzcie się ze znajomymi, rodziną i pokażcie, że Wasza wiedza nie ogranicza się do obsługi mobilnych urządzeń 😉

milio

Przede wszystkim warto wspomnieć, że gramy w języku polskim, co do tej pory było rzadkością w mobilnej aplikacji ,,Milionerzy”. Zamiast waluty polskiej mamy natomiast euro (co na oczywiście nie martwi). Kwoty gwarantowane to €1000 oraz €32000. Należy pamiętać, że możemy wycofać się z gry w każdym momencie –  zostajemy wtedy z taką sumą, jaką udało nam się wygenerować prawidłowymi odpowiedziami do chwili rezygnacji.

milio2

W aplikacji nie zabrakło miejsca na koła ratunkowe, które niejednokrotnie uratowały graczy przed utrat ogromnej ilości pieniędzy. Standardowo: pytanie do publiczności, pół na pół i telefon do przyjaciela. Utrudnieniem w grze jest fakt, że na każdą odpowiedź mamy ograniczoną ilość sekund. Należy za wszelką cenę zmieścić się w wyznaczonym limicie.

Początkowo pytania nie są trudne – ,,ile minut ma godzina” – z czasem jednak nasza wiedza zostaje bardzo dogłębnie zbadana. Gramy online lub offline. W przypadku tego pierwszego mamy szansę na uplasowanie się w światowej tabeli graczy, obok najlepszych zawodników. Kiedy jesteśmy poza strefą internetu, bez przeszkód możemy bawić się w trybie offline.

icon
Trivia Quiz for "Euro 2016"Esin OzkanGamesBezpłatneDownload

Review Overview

Wykonanie
Grywalność
Możliwości

Super!

Świetna opcja dla ludzi lubiących wyzwania. Aplikacja płatna, ale za to warta swojej ceny.

Tagi

Podobne

Close