AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

Idle Miner Tycoon – zostań podziemnym kierownikiem

Idle Miner Tycoon to gra strategiczna w której wcielamy się w rolę zarządcy kopalni. W naszych rękach jest rozwój szybów, wydobycie, zatrudnienie pracowników i najważniejsze – zarabianie pieniędzy.

Gry strategiczne maja to do siebie, że po wykorzystaniu pierwszych, darmowych środków, gracze zmuszani są do skorzystania z mikropłatności, bądź zaakceptowania przestoju. W opisywanej produkcji taka zależność nie istnieje. Można swobodnie zarządzać kopalnią, bez nudy i bankructwa 🙂

Duża ilość power-upów, bonusów, walut, pracowników i ulepszeń wpływa na dynamiczną rozgrywkę i bardzo sympatyczne odczucia.

Wraz ze wzrostem ilości zakupionych szybów kopalnianych, zwiększa się nasz budżet. Wraz z rozwojem budżetu, zwiększają się wydatki i ilość zatrudnianych pracowników. A wraz ze zwiększającymi się wydatkami, rośnie ranga podejmowanych przez nas decyzji. Tylko od nas zależy, jak potoczą się dalsze losy kopani.

Czy gra jest warta uwagi? W mojej ocenie zdecydowanie tak 🙂 To jedna z tych apek, które uruchamia się na kilka minut, a wychodzi się z nich po godzinie 🙂 Polecam!

Podsumowanie

Pomysł - 92%
Wykonanie - 91%
Grywalność - 93%

92%

Czasoumilacz

Do tej gry wchodzi się na 2 minuty, a ostatecznie spędza się w niej godziny 🙂 Pobierasz na własne ryzyko! 🙂

Tagi

Podobne

Close