DarmoweGry na iOSiOS

Hunger Games: Catching Fire – Igrzyska Śmierci w wersji mobilnej

W grze Hunger Games: Catching Fire wcielamy się w postać Katniss Everdeen – głównej bohaterki książki Igrzyska Śmierci. Dziewczyna została wytypowana do wzięcia udziału w Głodowych Igrzyskach. Jej ojczyzną jest Panem – miasto znajdujące się w 12 dystrykcie. Dziewczyna biega po swoim miasteczku, zbiera potrzebne do przeżycia materiały i ucieka przed niebezpieczeństwem, jakie czyha tuż za nią.

Jeżeli czytaliście, lub oglądaliście Igrzyska Śmierci, a dodatkowo lubicie runnery, w których przez wiele godzin możecie wykazywać się swoimi umiejętnościami, nie macie się nad czym zastanawiać – pobierajcie Hunger Games.

Katniss Everdeen biega po Panem. Jej miasto jest w niebezpieczeństwie. Dziewczyna stara się zrobić wszystko, aby przywrócić je do łask. Kapitol nie daje jej, ani jej rodzinie żyć spokojnie. Główna bohaterka się nie poddaje – stawia czoła wszystkim przeciwnościom, jakie sprowadza na nią Kapitol.

W grze przyjdzie nam poruszać się postacią Katniss. Sterowanie jest standardowe – zmiana kierunku biegu – przesunięcie palca w odpowiednią stronę, wślizg – przeciągnięcie palcem w górę, podskok – w dół. Podczas gry będziecie mieć okazję na zbieranie różnego rodzaju fantów. Przydają się szczególnie wtedy, kiedy będziecie chcieli ulepszyć swoją postać.

Dziewczyna igrająca z ogniem nie boi się iskier, dlatego one są właśnie walutą w grze. Zbieracie je podczas biegu, a następnie wymieniacie na ulepszenia w sklepie dla gracza. Możecie z nich skorzystać także wtedy, gry Katniss ulegnie wypadkowi – odpowiednia zapłata powinna umożliwić powrót do gry w momencie, w którym nie poradziliście sobie z wyzwaniem.

Item not available.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Polecamy!

Gratka dla fanów Igrzysk Śmierci. Fenomenalny runner, dzięki któremu będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności pod presją czasu.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close