AndroidDarmoweiOS

HelloZdrowie – podejmij wyzwanie i żyj zdrowiej

HelloZdrowie to mobilna wersja znanego portalu o zdrowiu. Jeżeli poszukujecie ciekawych newsów na światowym poziomie, powinniście zainteresować się tym wpisem, a następnie opisywaną aplikacją. Znajdziecie w niej przede wszystkim wiadomości na temat zdrowego żywienia, sportu, psychologii, dietetyki itp.

Na każdy dzień otrzymujemy propozycję wyzwania. W takim 7-dniowym treningu znajdziemy na przykład sposób na życie bez cukru. W ciągu tygodnia będziemy dostawać wytyczne, jak poradzić sobie w tym słodkim trucicielem. Poza wskazówkami ,,jak rzucić cukier”, przeczytamy ciekawe artykuły, powiązane artykuły, oraz przejrzymy galerię zdjęć. Jeżeli temat na zaciekawi, klikamy ,,podejmij wyzwanie”.

Wyzwania są przeróżne. Możemy wyszukać kategorię, która najbardziej nas interesuje, uruchomić top 10, bądź po prostu zdecydować się na losowo wybrane zadanie. Jedno jabłko na każdy dzień – autorzy twierdza, że świetnie wpłynie na nasz organizm. Dostarczy odpowiednich składników, dzięki czemu będziemy czuć się lepiej.

W aplikacji nie zabraknie reportaży z różnego rodzaju imprez sportowych. Wszędobylska ostatnio Ewa Chodakowska proponuje na łamach portalu ćwiczenia, dzięki którym zrzucimy trochę kilogramów.

Skoro zdrowie, to musi być i psychologia. Po przeczytaniu niektórych artykułów, będziemy w stanie spojrzeć w inny sposób na swoje dotychczasowe życie. Kto wie – może autorzy (USP Zdrowie) zachęcą Wam do trenowania własne mózgu w zaproponowanym przez nich wyzwaniu?

Po aplikacji można się bardzo prosto przemieszczać. Wygodne zakładki sprawiają, ze wszystko mamy pod kontrolą. Wystarczy kliknąć na odpowiednią ikonkę z lewej strony, aby otworzyć rozległy pasek z kategoriami. Interesujecie się medycyną? Wybierzcie interesujące Was artykuły i odpicujcie swoją wiedzę.

Narzędzie jest darmowe. Wystarczy zarejestrować się za pomocą Facebooka, aby mieć pełny dostęp do zasobów. Jeżeli już zdecydujecie się na jakieś wyzwanie, każdego dnia będziecie otrzymywać prostą wskazówkę, która ułatwi Wam pokonywanie kolejnych kroków. Co powiecie na 7 dni bez samochodu? 🙂

Pobierz program za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

Review Overview

Przydatność
Wygląd
Możliwości

Super!

Przyjazna wersja portalu o zdrowiu zagościła na łamach AppStore, oraz Google Play. Podejmujcie kolejne wyzwania, a sami stwierdzicie, że Wasze życie staje się lepsze!

Tagi

Podobne

Close