DarmoweGry na iOSiOS

HELLO HERO – tutaj nie ma czasu na nudę!

Zdaję sobie sprawę, że są wśród Was osoby, które nie lubią gier z grupy tzw. pięciominutówek. Postanowiłem ostatnio więc znaleźć coś, co potrafi zabrać z życiorysu więcej niż kilka godzin. Udało mi się? Myślę, że tak, ale ocenicie to sami, czytając ten wpis poświęcony produkcji o nazwie HELLO HERO.

W grze HELLO HERO wybieramy na samym początku bohatera, którym będziemy sterować przez całą naszą wirtualna przygodę. Do wyboru jest cała masa postaci. Co najważniejsze, można je personalizować na naprawdę wiele sposobów. Ilość przedmiotów urozmaicających wygląd bohaterów jest naprawdę imponujący, co z pewnością doceni wielu z Was.

Po wyborze odpowiedniego ludka pozostaje już tylko zabawa. Ta dostępna jest w kilku trybach rozgrywki Mission, Dungeon, Boss Raids, PvP i Arena. Jak się pewnie domyślacie, niektóre z nich nie są w stanie funkcjonować bez prawdziwych graczy, choć – oczywiście – nie wszystkie.

HELLO HERO to niezwykle dynamiczna produkcja, w której nie można się nudzić. Rozwijanie postaci jest w tym przypadku bardzo dobrą zabawą. Nie można też narzekać na możliwości, jakie stworzyli dla nas autorzy gry. Gwarantuję Wam, że jeśli opisywana apka przypadnie Wam do gustu, ukradnie Wam wiele godzin z życia.

Na pewno warto także pochwalić audiowizualną stronę HELLO HERO. Świat przedstawiony w grze nie jest ponury, a kolorowy i dość ładnie wyglądający. Jeśli chodzi o dźwięki, to powiem szczerze – nie wyobrażam sobie bez nich tej gry!

HELLO HERO do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 8/10

 

Tagi

Podobne

Close