DarmoweGry na iOSiOS

Happy Chef 2 – kuchenne rewelacje

Aplikacja goszcząca w tym wpisie to świetna propozycja dla osób, które lubią gotować i walczyć z upływającym czasem. Aby poradzić sobie z gośćmi, gorącymi potrawami, piekarnikiem, który może w każdej chwili przypalić dania, oraz z pieniędzmi jakie musimy zbierać z lady, należy wykazać się wielkim sprytem i szybkością. Produkcja przeznaczona jest raczej dla młodzieży, jednak nie jeden dorosły chętnie pobawi się w szefa kuchni w Happy Chef 2.

Zadanie gracza w Happy Cher 2 polega na prowadzeniu restauracji. Gra podzielona jest na kilkanaście etapów, w których wykazujemy się swoimi umiejętnościami ,,ogarniania” wszystkie na raz. W pierwszym etapie nie będzie trudno o sukces – podajemy jedynie pizzę i lemoniadę. Do obsłużenia mamy 10 klientów, którzy przychodzą do nas w pewnych odstępach czasu, dzięki czemu mamy czas na upieczenie ciasta do pizzy. To, po co przyszli klienci, zawsze wyświetla się w dymkach nad ich głowami. Należy działać dość szybko, aby nasza klientela nie stała się niecierpliwa i nie wyszła z knajpy.

Za zarobione pieniądze możemy kupować różne przedmioty, bądź dania, które będziemy sprzedawać. Jeżeli zdecydujemy się na meblowanie restauracji, będziemy musieli wydać sporo pieniędzy na stoły, krzesła i ozdoby. Jeżeli zainwestujemy w dania – po pewnym czasie nam się zwrócą a my będziemy mieć frajdę z podawania nowych dań i tworzenia trudniejszych potraw.

Pobierz Happy Chef 2 za damo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

Tagi

Podobne

Close