DarmoweGry na iOSiOS

The Greedy Sponge – czas pozjadać żelki!

Lubicie żelki? Pewnie, a kto by nie lubił. Jeśli jednak jeszcze nie mieliście okazji wypróbować kolorowych smakołyków w wersji mobilnej, produkcja The Greedy Sponge da Wam taką możliwość i zrobi wszystko, by zabawa na ekranie dotykowym wciągnęła Was na długie godziny.

The Greedy Sponge to nic innego jak kolejna łamigłówka match-5, w której łączymy ze sobą elementy w tym samym kolorze. Każda plansza w grze składa się z ogromnej ilości kolorowych żelek wyposażonych w buzie, oczka i rączki. Nasz cel polega na łączeniu wspomnianych smakołyków w taki sposób, by mogła je zjeść ogromna żelka znajdująca się na samym dole ekranu.

Tak jak wspomniałem wcześniej, w The Greedy Sponge zabawa polega przede wszystkim na odpowiednim kolekcjonowaniu głównych bohaterów gry. Wyczynem nie jest jednak połączenie pięciu elementów, lecz znalezienie takiego połączenia, które usunie większą cześć z wszystkich żelek.

W apce gramy do momentu, kiedy nie jesteśmy już w stanie w dostateczny sposób nakarmić znajdującą się na dole galaretę. The Greedy Sponge nie zawiera zbyt wielu dodatków do gry, ani też nie pozwala na kupowanie wirtualnych gadżetów. Czy to dobrze? Uważam, że tak. Niektórzy producenci zapominają co w mobilnej zabawie jest najważniejsze i skupiają się bardziej na mikrotransakcjach, aniżeli na właściwej rozgrywce. A tak być z pewnością nie może!

The Greedy Sponge do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Close