Gry na iOSiOSPłatne

Greedy Dwarf – chciwy krasnal w złotej jaskini

Dawno, dawno temu za siedmioma górami i siedmioma lasami żył sobie krasnal, który chciał być bardzo bogaty. Uparcie dążył do celu, aż w końcu trafił do jaskini pełnej złotego kruszcu. Niestety, okazało się, że owy złoty raj jest zamieszkiwany przez głodnego i niezwykle groźnego smoka. Krasnal postanowił poprosić o pomoc każdego, kto ma chwilę wolnego czasu. Jeżeli właśnie się nudzicie, pobierzcie na swojego iPhone’a apkę Greedy Dwarf  i pozwólcie przetrwać przyjacielowi Królewny Śnieżki.

W Greedy Dwarf wcielamy się w postać tytułowego krasnala, który jeździ wagonikiem po wspomnianej wyżej jaskini. Nasze zadanie można streścić w jednym zdaniu – musimy przetrwać gonitwę, jaką zaserwował nam zły smok. Po drodze – rzecz jasna – musimy również co nieco pozbierać. Mowa tu o złocie, które główny bohater kocha nade wszystko.

Do przejścia mamy w opisywanej produkcji ponad 30 plansz. Aby każdą z nich przejść perfekcyjnie, musimy zbierać złoty kruszec i skutecznie unikać wszelkiego rodzaju przeszkód. Zazwyczaj aby to uczynić wystarczy skręcić wagonikiem w odpowiednią stronę. Niekiedy musimy również podskoczyć.

Oprawa audiowizualna Greedy Dwarf na kolana nie powala, ale do najbrzydszych zaliczyć także jej nie można. Do tego warto także wspomnieć o całkiem sporej ilości dodatków i ulepszeń występujących w grze i całkiem niezłym gameplayu, który potrafi umilić czas, mimo że nie jest na rynku żadną nowością.

Greedy Dwarf do pobrania za $0,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Close