DarmoweGry na iOSiOS

Got Cow? – świetna zręcznościówka dla każdego

Got Cow? to zabawna gra zręcznościowa, w której zajmujemy się sterowaniem krowim statkiem kosmicznym. Zielone pastwiska zainfekowała fala ufo. Naszym zadaniem jest takie wystrzeliwanie rakiet, aby w połączeniu z siłą grawitacji, uwolnić mućki od niebezpieczeństwa.

Nie możecie pozwolić na to, aby rakieta zraniła krówkę. Wymierzajcie strzały w taki sposób, aby omijały zwierzęta szerokim łukiem. Do przejścia są dziesiątki leveli – świetna zabawa przez długie godziny gwarantowana 🙂

Zielone stworki na różowym tle, to właśnie ufoludki. One są Waszymi wrogami. Musicie zrobić wszystko, aby uratować krowi światek. Sterowanie odbywa się za pomocą dotyku ekranu. Wybierzcie miejsce, w które chcecie uderzyć, a następnie pacnijcie wyświetlacz. Rakieta poszybuje w przestrzeń. Jeżeli się okaże, że nie zniszczyła po drodze wszystkich ufoludków, wejdzie do strefy grawitacji i zostanie przyciągnięta przez planetę, co w konsekwencji może się skończyć zabiciem krowy.

Najważniejsze jest dobre wyczucie. Po kilku levelach będziecie już wiedzieć jak wygląda ruch rotacyjny rakiety w pobliżu planet. Kiedy przekroczy linię otaczającą Ziemię, planeta zacznie przyciągać obiekt do siebie. Jest to zarówno plus i minus. Jeżeli Wasi wrogowie ustawią się w środku okręgu, będziecie mogli ich załatwić jednym strzałem. Rakieta w polu grawitacyjnym zachowuje się jak ślimak – zatacza coraz to mniejsze koła, aż w końcu uderza.

Zniszczenie kawałka planety jeszcze o niczym nie świadczy. Najważniejsze, aby pocisk nie trafił w zwierzę. Kiedy tak się stanie, będziecie zmuszeni do rozpoczęcia gry od nowa.

Trzeba przyznać, że produkcja studia Lifeboat jest wyjątkowo wciągająca. Nie spodziewałam się, że kosmiczna krowa zaangażuje mnie na prawie godzinę. Jeżeli przepadacie za zręcznościówkami w dobrej oprawie graficznej, powinniście pokusić się o pobranie opisywanej produkcji.

Każdy kolejny etap jest trudniejszy. Za zarobione w grze pieniądze, możecie kupić ulepszenia do swojego statku, bądź zaopatrzyć się w joistick, który pomoże Wam w osiągnięciu sukcesu. Jednym z ulepszeń jest jednorazowy zakup specjalnego power-upa, który sprawia, że rakiety lecą dokładnie tak, jak powinny. Jednym strzałem rozwalają wszystkie ufole. Polecam!

Item not available.

Review Overview

Grywalność
Pomysł
Sterowanie

Polecamy

Świetna gra zręcznościowa, w której ruszamy na ratunek ... krowom! Krowo-statek jest gotowy do akcji!

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close